موضوع بحث

****آرایشگاه عالییییییییی به تفکیک مناطق****

| مشاهده متن کامل بحث + 370258 بازدید | 1578 پست
1396/01/21
|
10:44

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

عزیزم من نامزدی و عروسی بتی رفتم و واقعا عالی شدم..... آرایش شیک و ملایم و در عین حال تغییر کرده بودم یه جوری درستت میکنه که 10 ساله دیگه هم عکساتو ببینی آرایشت قشنگه
CafeMom Tickers پسر گلم 92/10/5 به دنیا آمد. خدایا شکرت
بچه ها من اسم اسپوزا توی هروی رو از همین پیج شنیدم و چون توی هروی هست و نزدیک بو د به پیشنهاد بچه ها رفتم پیش سودابه اگه بدونین چه بلایی به سر موهای بلند و پرم آورد :((
ازش خواستم خیلی کوتاه نشه و layer بزنه مو به سرم نگذاشته که هیچی انقدر با تیغ بد زده که بعد از 3 ماه هنوز جای تیغ و قیچی رو موهامه و واقعا مثل خروس شده روزی نیست که ببینم حرص نخورم و ....بهش نگم.
آره به خدا فکر کردم موهامو خوب سشوار نکشیدن خودم بکشم درست میشه ولی الان 3 ماهه تو اعصابمه .هر کس میبینه شوکه میشه مه این چه بلایی به سر موهای قشنگه من آورده تا چند هفته که کش تو موهام بند نمیشد می افتاد.:(
ادرس ارایشگاه بتی مهدوی: م. مادر (محسنی) - خ. شاه نظری - ک. دوم - پ. ۳۹ - ط. دوم
تلفن : ۲۲۲۵۴۱۲۱ الی ۲, ۲۲۲۲۳۲۸۸
رعنا جان قیمت ابرو 10000 تومنه. من ابروهامو 5 ماه برنداشته بودم. هم برای من و هم برای خواهرمو پهن برداشت. اگه رفتی حتما تاکید کن که ترمیمی و پهن برات برداره.