744
648

چیشده

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی روزی منم ازاینکه تولدم نزدیکه ذوق داشتم ولی الان میدونید چیه؟دلم میخواد روز تولدم روز مرگم میبود کاش اونروز که دنیا اومده بودم میمردم(خوشا آنان که در گهواره مردند که بویی ازغم دنیا نبردند)    خدایا چی میشه امسال تموم شه این زندگیی که فقط اشک و آهش نصیبمه😞😞😞😢😢

792

بلی 

موافقم باهاتون

با همین یه دونه کامنت میشه ب کسی ؛  امید داد ... میشه نا امیدشم کرد ... میشه بهش روحیه داد ، میشه تحقیرشم کرد .... میشه بهش بال و پر و انگیزه داد ، میشه دلشو شکست!!!!!  بستگی داره افق دیدمون تا کجا باشه ☺️

عجله‌اش برا چیه؟

گویند که یوزپلنگ از هر ده بار تلاش برای شکار، تنها در یکی از آنها موفق میشود؛وقتی یوزپلنگ نُه بار تلاش میکند و نتیجه نمیگیرد با خود نمیگوید که من برای این کار ساخته نشده ام؛من شکارچی نیستم بهتر است بروم علف بخورم؛ او برای دهمین بار نیز تلاش میکند؛او آنقدر تلاش میکند تا به نتیجه دلخواه خود برسد. اگر ناملایمات مسیر تو را خسته کردند، از تلاش دست برندار !زیرا تو هیچ وقت نمیدانی تا چه اندازه به موفقیت نزدیک شده ای.
737

میخواد ازدواج کنه

هنوز بچس باید فکر درس و مشق باشه 😐😐😐

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش ماله هم باشیم از الان به بعد  از الان به بعد از الان به بعدقبلنا که رفت میگیم والسلام به ضعف   بوخودا باردار نیستم تیکر ماله تفلدمه  

آخه چرا تو این سن؟اونم الان؟

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرق کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده بشه.❤❤❤❤❤
767

ابجیم پانزده سالشه یک خواستگاری واسش اومده دانشجو پزشکی.  خوشتیپ از همه نظر کامل همه خانواده راضی هستن به غیر از من چون میدونم ابجیم بچه هست باید بچگی کنه نه وارد زندگی بشه

اصلا نمیتونم یه دختر ۱۵ ساله رو در حال آمیزش تصور کنم 

من ١٥سالم بود عروسي كردم 

١٤سالگي عقد 

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از رحمت خدا غافل نميشم چون معجزشو به چشم ديدم ❤️🙏🏻
727