1131
648

بله 😔

انقدر تاپیک پلی کیستیک میبینم همه نگرانن بچه دار نشن تصمیم گرفتم تو امضام بنویسم گرمیجات بخورید مثل گردو خرما عسل حلوا ارده گوشت شتر و گوسفند دم کرده نعنا دم کرده دارچین عرق رازیانه با عسل هرروز یه استکان عنبر نسا(باردارا دود نکنند سقط میکنه) دود کنید هم برای پلی کیستیک خوبه هم عفونت هم قاعدگی تنظیم میکنه برای قارچ اگزما سرما خوردگی هم خوبه عسل طبیعی واژینال کنید اینا باعث میشه رحم گرم بشه سردیجات مثل لبنیات مخصوصا دوغ برنج سالاد مرغ گوشت گوساله حذف کنید الان فصل ترشیه اصلا نخورید نان باگت مخصوصا خمیرش کیست میاره (پلی کیستیک نازایی نمیاره) گرده نخل خرما تخمدان رو فعال میکنه(برای جوجوم و زایمانم دعا کنید)🙏🌼

چیشده

فقط 39 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد پسرمه❤خودکشی برابر با مرگ نیست خواهرای نی نی سایتم این اشتباه و من کردم شما نکنید خودکشی یعنی ی درد بزرگ ب دردای دیگت اضافه کنی نکنید دوستان نکنید😞

بعد زایمان چاق شدم اما با فیت شو تونستم 32 کیلو کم کنم اونم بدون قرص و دمنوش و ژل و گرسنگی:  

بیا عکسمو ببین

892

بلی 

موافقم باهاتون

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

اصلا نمیتونم یه دختر ۱۵ ساله رو در حال آمیزش تصور کنم 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه تیکر گذاشتن یکی لاغری یکی عقد و عروسی منم گفتم تیکر تولد بزارم عقده ای نشم   
8
من 13سالم بود عقدکردیم😅

الان خوشبختی ؟ 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه تیکر گذاشتن یکی لاغری یکی عقد و عروسی منم گفتم تیکر تولد بزارم عقده ای نشم   

میخواد ازدواج کنه

هنوز بچس باید فکر درس و مشق باشه 😐😐😐

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش ماله هم باشیم از الان به بعد  از الان به بعد از الان به بعدقبلنا که رفت میگیم والسلام به ضعف   بوخودا باردار نیستم تیکر ماله تفلدمه  

آخه چرا تو این سن؟اونم الان؟

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرق کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده بشه.❤❤❤❤❤تیکر ب دنیا اومدن دختر نازم😘ان شاءالله قسمت همه ی منتظرا
1091

ابجیم پانزده سالشه یک خواستگاری واسش اومده دانشجو پزشکی.  خوشتیپ از همه نظر کامل همه خانواده راضی هستن به غیر از من چون میدونم ابجیم بچه هست باید بچگی کنه نه وارد زندگی بشه

اصلا نمیتونم یه دختر ۱۵ ساله رو در حال آمیزش تصور کنم 

من ١٥سالم بود عروسي كردم 

١٤سالگي عقد 

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از رحمت خدا غافل نميشم چون معجزشو به چشم ديدم ❤️🙏🏻
1089