1464
1411
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 408515 بازدید | 162446 پست

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

وای چ ضدحالی😆😆😆😆

خودم قبول دارم اولی ناز بود هایلات دودی بنفش بعد رفتم یدست پوست پیازی متمایل به بنفش رنگ کردم 

اسعد واحده 😜😜😜یه جمادی الاول  خاص جذاب  😎😎😎عشق همتونم هستم 🤪🤪🤪🤪❤پسرمتومرا جانو جهانی بی توچه کنم جان و جهان رو💖😍
پیام منو ریپ میکنی دوباره میگی سلام چطوری😆😆😐

کوفت☹😶

اسعد واحده 😜😜😜یه جمادی الاول  خاص جذاب  😎😎😎عشق همتونم هستم 🤪🤪🤪🤪❤پسرمتومرا جانو جهانی بی توچه کنم جان و جهان رو💖😍
1473
پیام منو ریپ میکنی دوباره میگی سلام چطوری😆😆😐

خواهر شوهرم میخواد بیاد اینجا همه خونه ریخته😅

خودم قبول دارم اولی ناز بود هایلات دودی بنفش بعد رفتم یدست پوست پیازی متمایل به بنفش رنگ کردم 

اولی ناز بوده😍

من اگر روزی شود نقاش این دنیا شوم🌸این جهان را عاری از هر غصه و غم میکشم🌸
بپر تمیز کن🤤😲😲😲😁

نشد بیا خودش تمیز کنه مثلا مریضم😁😂

1444
@سوگند22     @الی_74     @narngk     @ساغرشکسته     ...

امیدوارم غم آخرت باشه گلی 

و همیشه نظاره گر شادیت باشیم💋

دوستای خوب نی نی سایتیم😍 امیدوارم هر جا هستین در هر کجا ازین نقطه خاکی دلتون شاد باشه و بهترین ها سهم دلتون باشه🥀 هر اومدنی یه رفتنی داره الانم وقت رفتن منه 🙂 خواستم از همتون خداحافظی کنم و اگه کسی از دست من ناراحت و دلخور شده تو این مدت یا دلش شکسته 🌷🌷 از همینجا ازش عذرخواهی میکنم🤗  در پناه خدا باشید دوست شما nilay_👋
@سوگند22     @لاوییین     @ساغرشکسته     @دختررویاها   ...

سلام عزیزدلم ..

ناراحت شدم 

خدا رحمتشون کنه 😔😔😔💔💔💔

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍                                                      آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نوردی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂😂 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁        هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
1474
موهای من پوست پیازیه☹

واقعا😍😍😍عاشق موهای روشنم  دکلره موهام دراومده الان کاملا مشکیه گفتم تیره بهتره فعلا ولی هر بلوندی میبینم وسوسه میشم

چه فایده وقتی بالای خط فقر باشی ولی زیر خط فهم؟
@لاوییین     @لیییییییلا     خیلی ممنون بابت تسلیت  آن شالله غم نبینی ...

❤️❤️❤️❤️❤️❤️😔😔😔😔😔

شب شب شور و حاله ...یک شب بی مثاله...عروس میره به حجله امشب شب وصاله....عروس ببین که دوماد مثال شاخ شمشاد...تو این شب عروسی ازات یک بوسه می‌خواد...عروس باید ببوسه شاه دومادو ... این عاشق رسیده به مراد... همه بگین عروس ببوسه یالا...مبارکه عروسیتون ایشالله   
سلام چطوری

سلام عزیزمم❤️😘

افتضااااح رفتم فیلم دیدم اینقدر غمگین بود که کلا داشتم گریه میکردم توصیه میکنم که اصلااا نبینیش😭

تو چطوری؟؟؟😍

شب شب شور و حاله ...یک شب بی مثاله...عروس میره به حجله امشب شب وصاله....عروس ببین که دوماد مثال شاخ شمشاد...تو این شب عروسی ازات یک بوسه می‌خواد...عروس باید ببوسه شاه دومادو ... این عاشق رسیده به مراد... همه بگین عروس ببوسه یالا...مبارکه عروسیتون ایشالله   
1457