1265
1273
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 321022 بازدید | 128976 پست
عاشقم من عاشقی بیقرارم😅😅

واه واه واه😒😒😒😒

… و طوفان که فرونشست. یادت نمی آید چه به سرت آمد و چه طور زنده مانده ای.در حقیقت حتی مطمئن نخواهی شد که طوفان واقعا به سر رسیده. اما یک چیز مشخص استاز طوفان که درآمدی. دیگر همان آدمی نخواهی بود که به طوفان پانهاده بودی.
هاااااای😍

چطوووری؟؟؟😘❤️

… و طوفان که فرونشست. یادت نمی آید چه به سرت آمد و چه طور زنده مانده ای.در حقیقت حتی مطمئن نخواهی شد که طوفان واقعا به سر رسیده. اما یک چیز مشخص استاز طوفان که درآمدی. دیگر همان آدمی نخواهی بود که به طوفان پانهاده بودی.

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

@سوگند22   مرسی  فدات شم بابت دعای قشنگت @ساغرشکسته   فدات شم مرسی بابت تاپیک که ...

سلام عزیزدلم 😍😍😍

خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
سلامممم  من هایپرمادر میخواممم

سلام قربونت برم خوبی؟ 

گوشت سردست خریدم کیلو 49 تومن

شما که غریبه نیستین، یه بار انضباطمو تجدید آوردم، شهریور مجبور شدم بیام ساکت بشینم تا قبول شم😂
1291
چطوووری؟؟؟😘❤️

خوبم عالی 😀😀😀

خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
میدونیییی لعنتی علائم پریود با بارداری یکیه دیدی زمان پریودی دلت چیزای شیربن میخواد یا نفخ میکنی و ت ...

وای من جدیدا انقدر سینه درد میگیرم😢😢قبلا نبودم

بی تو هرلحظه مرا بیمِ فرو ریختن است...
سلاااام❤️❤️😘😘 به سلامتی ایشالله که زودی مشغول به کار شی😘❤️

سلام مرسی قربونت برم، 😍😍😍😍😍😍

شما که غریبه نیستین، یه بار انضباطمو تجدید آوردم، شهریور مجبور شدم بیام ساکت بشینم تا قبول شم😂
وای من جدیدا انقدر سینه درد میگیرم😢😢قبلا نبودم

خیلی بده لعنتی کل بدنم باد کرده بود شکمم سینم کل جونم 😞

1323
حسود😶

😒😒😏😏هرگز نیاسود

1264

یکیتون میشه لطفا از صفحه اعلانات اعلانی که نشون میده من لایکتون کردم برام اسکرین بگیرید😄

1290