1265
1273
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 284123 بازدید | 114297 پست
سلام به همه خوبین؟؟؟❤️❤️

سلاممممم 

مامانت کوووو  

وقتی روزگار تورو.تو شرایط سخت قرار داد                    نگو چرا من؟؟؟؟                                                     محکم بگو نشونت میدم!!  

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1258
من کیف هندزفری  عینک آفتابی عطر جیبی شار ژ کن شیشه شیر  اینا البته  عینک بیشتر ماشین ...

تو ماشین آفتاب خرابش میکنه نزار

وقتی روزگار تورو.تو شرایط سخت قرار داد                    نگو چرا من؟؟؟؟                                                     محکم بگو نشونت میدم!!  
من کیف هندزفری  عینک آفتابی عطر جیبی شار ژ کن شیشه شیر  اینا البته  عینک بیشتر ماشین ...

شار. ژکن  

تو این تابستون و گرما چیزی تو ماشین نزار خراب میشن 

شما که غریبه نیستین، یه بار انضباطمو تجدید آوردم، شهریور مجبور شدم بیام ساکت بشینم تا قبول شم😂
مرسی عزیزم تو چطوری؟؟❤️

خوبم میسی میسی 😘😘😘😘😘 

آجی این لینک رو ببین لیگ بانوان 

https://www.instagram.com/p/Bx1xtiBh8bP/?igshid=1erh9dkepmow7

شما که غریبه نیستین، یه بار انضباطمو تجدید آوردم، شهریور مجبور شدم بیام ساکت بشینم تا قبول شم😂
8
داره تی وی میبینه😁😁😝😝

عهههه  بگو یه توک پا تشریف بیارن  

یکی از کاربرا همسن سال خودت 

یه سری با لپتاب میاد سایت میبینه مامانش یه کاربری داره مال  سال 92 

حالا شاید مامان توهم باشه  

عهههه  بگو یه توک پا تشریف بیارن     یکی از کاربرا همسن سال خودت  یه سری با لپ ...

😂😂😂😂😂😂 

لک نمهله😂

خوبم میسی میسی 😘😘😘😘😘  آجی این لینک رو ببین لیگ بانوان  https://www.instagram.com/p ...

آیی عزیزم چه گل قشنگی زد دختره😍

بهتر است دهانت را ببندی و احمق بنظر برسی، تا اینکه بازش کنی و همه بفهمند که به راستی احمقی❤️
😂😂😂😂😂😂  لک نمهله😂

نه 

توهم وا خوارت عاری 

کتی غیبت کنیم پش سرت

عهههه  بگو یه توک پا تشریف بیارن     یکی از کاربرا همسن سال خودت  یه سری با لپ ...

نه مامان من نیست خیالت تخته تخت😁

نمی تونی به هدف شومت برسی😡😡😡😁😁😈😈

بهتر است دهانت را ببندی و احمق بنظر برسی، تا اینکه بازش کنی و همه بفهمند که به راستی احمقی❤️
1226
آیی عزیزم چه گل قشنگی زد دختره😍

آره خیلی خوشم اومد، تنها آقایون از این گل ها بلد نیستن،  حالا اگه لیگ بانوان هم پخش میشد خیلی کیفیت بازیشون بهتر میشه،  با کمترین امکانات 

1252