1421
1363
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 403498 بازدید | 160702 پست

خانوما خبر دارید فرش ارزون شد ؟

سلام  بنده ۱۷ ساله گواهینامه دارم چون میخواستم روپای خودم باشم و برای بیرون رفتن و کار و...محت ...

سلام و درود به شما بانوی مستقل و قوی و متگی به نفس💕

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
1436
سلام لیلا جان.ببخش نیومدم ..مهمون داشتم. من اره شدیدا تو فکرش هستم ولی ترس نمیزاره

سلام به روی ماهت ❤❤❤❤ 

آجی برو اموزشگاه رانندگی ارشاد خیلی خوب آموزش میده، بهش بگو فقط باهات رانندگی کار کنه؛ 10 جلسه فقط رانندگی تا خوب پر کنی،  رانندگی رو یاد بگیری لذت بخشه

دو توصیه به خانم های متاهل👇                               1 ) هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید، شما یکی از آنها هستید.                                                  2 ) هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید، همسرتان یکی از آنهاس☺
1432
سلام  بنده ۱۷ ساله گواهینامه دارم چون میخواستم روپای خودم باشم و برای بیرون رفتن و کار و...محت ...

سلام عزیزم 😘😘😘😘😘

رانندگی برات لذت بخشه؟

دو توصیه به خانم های متاهل👇                               1 ) هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید، شما یکی از آنها هستید.                                                  2 ) هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید، همسرتان یکی از آنهاس☺
سلام و درود به شما بانوی مستقل و قوی و متگی به نفس💕

یکی منو جمع کنه از رو زمین با این مه تعریف 😆

مرسی عزیزم 😍😍

هرگز زانو نخواهم زد ...حتی اگر سقف آسمان از قامتم کوتاه تر گردد...
1390
سلام به روی ماهت ❤❤❤❤  آجی برو اموزشگاه رانندگی ارشاد خیلی خوب آموزش میده، بهش بگو فقط باهات ر ...

باور میکنی ماشین داره گوشه حیاط خاک میخوره.تعریفشو شنیدم و به احتما نود درصد امسال حتما میگیرمش

من اگر روزی شود نقاش این دنیا شوم🌸این جهان را عاری از هر غصه و غم میکشم🌸
دختره بهم چشمک زد وقتی شوهرم نبود

حتما خواسته خود نمایی کنه، معلومه کمبود داره

1437