1147
1267
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 281957 بازدید | 113418 پست
سلام لیلا جان.ببخش نیومدم ..مهمون داشتم. من اره شدیدا تو فکرش هستم ولی ترس نمیزاره

سلام عزیزم خسته نباشی

وقتی روزگار تورو.تو شرایط سخت قرار داد                    نگو چرا من؟؟؟؟                                                     محکم بگو نشونت میدم!!  

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

سلام  بنده ۱۷ ساله گواهینامه دارم چون میخواستم روپای خودم باشم و برای بیرون رفتن و کار و...محت ...

سلام و درود به شما بانوی مستقل و قوی و متگی به نفس💕

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
1279
سلام لیلا جان.ببخش نیومدم ..مهمون داشتم. من اره شدیدا تو فکرش هستم ولی ترس نمیزاره

سلام به روی ماهت ❤❤❤❤ 

آجی برو اموزشگاه رانندگی ارشاد خیلی خوب آموزش میده، بهش بگو فقط باهات رانندگی کار کنه؛ 10 جلسه فقط رانندگی تا خوب پر کنی،  رانندگی رو یاد بگیری لذت بخشه

شما که غریبه نیستین، یه بار انضباطمو تجدید آوردم، شهریور مجبور شدم بیام ساکت بشینم تا قبول شم😂
سلام دوستان خوبین؟

سلام مرسی ممنون 

پات بهتره؟

وقتی روزگار تورو.تو شرایط سخت قرار داد                    نگو چرا من؟؟؟؟                                                     محکم بگو نشونت میدم!!  
1274
سلام  بنده ۱۷ ساله گواهینامه دارم چون میخواستم روپای خودم باشم و برای بیرون رفتن و کار و...محت ...

سلام عزیزم 😘😘😘😘😘

رانندگی برات لذت بخشه؟

شما که غریبه نیستین، یه بار انضباطمو تجدید آوردم، شهریور مجبور شدم بیام ساکت بشینم تا قبول شم😂
سلام و درود به شما بانوی مستقل و قوی و متگی به نفس💕

یکی منو جمع کنه از رو زمین با این مه تعریف 😆

مرسی عزیزم 😍😍

هرگز زانو نخواهم زد ...حتی اگر سقف آسمان از قامتم کوتاه تر گردد...
1264
سلام به روی ماهت ❤❤❤❤  آجی برو اموزشگاه رانندگی ارشاد خیلی خوب آموزش میده، بهش بگو فقط باهات ر ...

باور میکنی ماشین داره گوشه حیاط خاک میخوره.تعریفشو شنیدم و به احتما نود درصد امسال حتما میگیرمش

من اگر روزی شود نقاش این دنیا شوم🌸این جهان را عاری از هر غصه و غم میکشم🌸
دختره بهم چشمک زد وقتی شوهرم نبود

حتما خواسته خود نمایی کنه، معلومه کمبود داره

1241