1147
1267
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 279531 بازدید | 112415 پست
یه بار منو دید من به این دختره سلام کردم باورتون میشه جواب منو نداد!!!روشو کرد اونور انگار ارث باباش ...

چه ادمیهههه 

چارچشمی. به پا. حواست باشه

وقتی روزگار تورو.تو شرایط سخت قرار داد                    نگو چرا من؟؟؟؟                                                     محکم بگو نشونت میدم!!  

امروز با کمال پرویی اومد محل کار نامزذم منم اونحا بودم  نمیدونین چقدر حرص خوردم چطوری انقدر پرو  هستن من دوستم ازدواج کرده یود  باهاشون بیرون نمیرفتم که راحت باشن اونوقت بعضیا چطوری انفدر راحت بی چشم رویی میکنند

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
یه بار منو دید من به این دختره سلام کردم باورتون میشه جواب منو نداد!!!روشو کرد اونور انگار ارث باباش ...

شما داداشتتتت پا تو کفشت کرده خخخخ؟ منظور کاری که شما بلدی اون بلد نیس انجام میده؟ یا داداش من میخواد کم نیاره خخخ

وقتی روزگار تورو.تو شرایط سخت قرار داد                    نگو چرا من؟؟؟؟                                                     محکم بگو نشونت میدم!!  

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

امروز با کمال پرویی اومد محل کار نامزذم منم اونحا بودم  نمیدونین چقدر حرص خوردم چطوری انقدر پرو ...

آدم حرصش میگیره مهم اینه که همسرت بی توجه باشه

بعضی ها هستن که به هم نوع خودشون رحم ندارن،  مثلا باید بگه همسرش هم خانم هست و ما خانم ها هوا ع ...

من خیلی شخصیتم ارومه صبرم زیاده لیلا ولی همیشه میگم اگر حساسیت نشون بدم روی نامزدم باز میشه فکر میکنه چه خبره ولی فهمیده من ازش متنفرم

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
1279
آدم حرصش میگیره مهم اینه که همسرت بی توجه باشه

اصلا تو این خط نیست میگه من خواهر دوستم مثل خواهر خودم میمونه هیج چشمی ندارم بهشون واقعا هم همینه اما متاسفانه فهمیده دختره عاشقشه

چه ادمیهههه  چارچشمی. به پا. حواست باشه

من موندم با چه رویی میاد 😐😐😐الان امیدش به چیه دقیقا داشتم نگاش میکردم دیدم یه جور خاصی نگاه میکرد به نامزدم‌ بعدش که رفتن کلی سردرد گرفتم

1274
من موندم با چه رویی میاد 😐😐😐الان امیدش به چیه دقیقا داشتم نگاش میکردم دیدم یه جور خاصی نگاه میکرد ...

آجی تو وقتی که میاد با همسرت مچ تر باش، یا شوخی کن، یا خاطره  جالب براش تعریف کن، یا با همسرت صحبت میکنی یواش صحبت کن که می اضافه بودن کنه، 

من جات بودم گیرش میوردم و زره چشمی نشونش میدادم،

شما که غریبه نیستین، یه بار انضباطمو تجدید آوردم، شهریور مجبور شدم بیام ساکت بشینم تا قبول شم😂
آجی تو وقتی که میاد با همسرت مچ تر باش، یا شوخی کن، یا خاطره  جالب براش تعریف کن، یا با همسرت ص ...

یه باز بهم چشمک زد نمیدوم معنی این کارش چی بود لیلا

1226
@الی_74     @ح_ریحانه     @مدیسا1365     @sooriiiii2 &nbs ...

سلام لیلا جان.ببخش نیومدم ..مهمون داشتم.

من اره شدیدا تو فکرش هستم ولی ترس نمیزاره

من اگر روزی شود نقاش این دنیا شوم🌸این جهان را عاری از هر غصه و غم میکشم🌸
@رونی10     @سوگند22     @راشینا۰۰۹۹     @emili1369   & ...

سلام 

بنده ۱۷ ساله گواهینامه دارم چون میخواستم روپای خودم باشم و برای بیرون رفتن و کار و...محتاج کسی نباشم 

هرگز زانو نخواهم زد ...حتی اگر سقف آسمان از قامتم کوتاه تر گردد...
1241