1265
1292
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 325173 بازدید | 130573 پست
اره راستی لیلا با سمندم تجربه داشتم سمندم خیلی راحت بود مشکلی نداشتم ولی از قیافه سمند خوشم‌نمیاد ال ...

منم از سمند بدم میاد،  ولی موتور توربو شار ژ داره که خیلی قویه، والبته بعد 2 سال توربو شار ژ ماشین افت میکنه 

شما که غریبه نیستین، یه بار انضباطمو تجدید آوردم، شهریور مجبور شدم بیام ساکت بشینم تا قبول شم😂
منم از سمند بدم میاد،  ولی موتور توربو شار ژ داره که خیلی قویه، والبته بعد 2 سال توربو شار ژ ما ...

سمند اصلا دوست ندارم یه جوریه

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

دنا هم خوبه  خواستم عوض کنم نشد اوففففففف

206  کیفیت بالایی داره دنا کاملا ایرانی و خرابی داره 

شما که غریبه نیستین، یه بار انضباطمو تجدید آوردم، شهریور مجبور شدم بیام ساکت بشینم تا قبول شم😂
1279
موتور ماشینش هم tu5 ولی من زیاداز پرشیا خوشم‌نمیاد ماشین مورد علاقم لندکروزه😍😍

من ماشین اسپرت دوست دارم 

اپتیما، بی ام دبلیو، آزارا

بچه ها دیدین بعضی از دخترت چقدر ذاتشون بده؟؟ بزارید یکم غیبت کنم حالم خوب بشه😄😄

راحت باش عزیزم😘😘😘😘😘 

نمونش یکی از زندایی هام، به داییم گفت به نون خشک هم میسازم باهات، اما هردقیقه الان هر کی هر چی داشت میگه منم باید برام بخری

1315

من یه مدتی از نامزدم دور بودم به خاطر دانشگاه  تو این مدت یه دوستی داشن هی میومد پیشش سر میزد خواهرش عاشق نامزدم شده بود فکر کنید میدونست که ازدواج کرده ولی هر روز غذا درست میکرده میورده برای نامزد من الکی به بهانه داداشش 

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
راحت باش عزیزم😘😘😘😘😘  نمونش یکی از زندایی هام، به داییم گفت به نون خشک هم میسازم باهات، ام ...

بیچاره داییت 

وا  رفتی بیرون امشب که جشن بود؟

امروز رفتم بیمارستان نبوی عمم زایمان داشت، بعد رفتیم پیش دختر دایی بابام، بعد عصر رفتیم سبزقبا که خیلی شلوغ بود و بعد خونه 

1308

یه بار منو دید من به این دختره سلام کردم باورتون میشه جواب منو نداد!!!روشو کرد اونور انگار ارث باباشو خورده بودم فکر کنید به گوشی نامزدم زنگ میزد سراغ دادششو میگیرفت  حالا دیدیم برای نامزدم درخواست دوستی داده تو اینستا😐

من یه مدتی از نامزدم دور بودم به خاطر دانشگاه  تو این مدت یه دوستی داشن هی میومد پیشش سر میزد خ ...

بعضی ها هستن که به هم نوع خودشون رحم ندارن،  مثلا باید بگه همسرش هم خانم هست و ما خانم ها هوا عمو  داشته باشیم، 

وقتی ما خانم ها رحم نداریم ، بعضی اوقات 

من جات بودم به بار حسابی درمیوموم بهش

1290