1648
1632
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 435211 بازدید | 172268 پست
😒😒پزو ها به بهشت نمیروند 😂😂😂عه یادم نبود تو له میکنی طرفو

برا همین مظلوم نمایی کردم گفتم نازنین بیاد کمک، که من اول بزنمت بعد نازنین با خیال راحت کار رو تموم کنه😈 .

چقدر بدجنس شدم 😂😂😂😂😂 

احساس میکنم هر موقع دستامو میشورم، ویروس کرونا میزنه زیر خنده و میگه : جوووون نکشیمو😏😓
برا همین مظلوم نمایی کردم گفتم نازنین بیاد کمک، که من اول بزنمت بعد نازنین با خیال راحت کار رو تموم ...

😂بدجنس نباش بچه گیر اوردی

نه بسته ام به کس دل    نه کسته بس ده من بل                     به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بیکینگ پودر میزد بهم.....          

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1613
@مامانی_ماهانم     @ح_ریحانه     @الی_74     @آدریانا1376adri ...

سلااام چطوووری؟؟💞

ما که داریم اینجا خفه میشیییم امروز کلاس جبرانی بود از صبح تا ۴ اگه بدونی با چه بدبختی رفتم پدرم در اومد تا دانشگاه روندم باز لاقل پلاک ماشینم فرد بود شانس آوردم 

فردا هم که کلاس ندارم بحمدالله 🤦🏻‍♀️

آسمان فرصت پرواز بلند است ولی...! ...   قصه این است چه اندازه کبوتر باشی
1614
سلااام چطوووری؟؟💞 ما که داریم اینجا خفه میشیییم امروز کلاس جبرانی بود از صبح تا ۴ اگه بدونی با چه ...

سلام عزیزم   😀

آجی ماسک فیل تر دار جنس خوب بزن ، به اندازه کافی بخاطر آنفولانزا بیمارستان ها پره، تو رو خدا مراقب خودت باش چیزیت نشه خدایی نکرده؛ شیر هرروز بخور؛ شیر لبنیاتی نه کارخونه ای

احساس میکنم هر موقع دستامو میشورم، ویروس کرونا میزنه زیر خنده و میگه : جوووون نکشیمو😏😓
سلااام چطوووری؟؟💞 ما که داریم اینجا خفه میشیییم امروز کلاس جبرانی بود از صبح تا ۴ اگه بدونی با چه ...

نبودی چند روز ؟؟؟؟ 

اینجا شاخص آلودگی بالاتر ولی ما فیللترداریم انگار  

چطوری ادری جونم ؟

خوبین؟😍 من امتحانام شروع شده.پاره گشتم😐

سلام عزیزم   😀 

تو که نخونده بیستی، حالا یه بار بگیر 19، چی میشه😂😂😂😒

1432
نبودی چند روز ؟؟؟؟  اینجا شاخص آلودگی بالاتر ولی ما فیللترداریم انگار     چطوری ادر ...

سلام عزیزم  😘 

اهواز هم آلودگی هوا داره؟ 😨

نه په مری تیه موهیه  همیشه الودس کی پاکه

آخه کارخونه جات زیاد نداره، مثل اصفهان و تهران ، 

یه سوال تو خونه فارسی صحبت میکنی یا دزفولی، ؟ بهت میاد دزفولی علیض صحبت کنی 

کارخونه نداره ولی بقیه چیزها هم هست  غلیظ  فارسییییی. حرف میزنیم

این پیش فرض اشتباهی زد کلمه رو، تو هم شدی ریحانه 😒😂

منم فارسی صحبت میکنم چند بار دزفولی صحبت کردم گفتن همون فارسی صحبت کنی سنگین تری😆🙊

1628