1373
1341
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 398454 بازدید | 158975 پست
میگفت توهین کرده بهم اما اسکرین شاتی که گذاشته بود هیچ توهینی توش نبود

من برم شب بخیر عزیز دلم  ❤

دو توصیه به خانم های متاهل👇                               1 ) هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید، شما یکی از آنها هستید.                                                  2 ) هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید، همسرتان یکی از آنهاس☺

تو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

صحیح، نزرت قبول،❤ انشالله که سال بعد به همه آرزو هات برسی و مشکلاتت حل شده باشن😍  آجی اخبار ن ...

خیای ممنون فدات ایشالا توهم به همه ارزوهات برسی 

موفق شدن پسرتو ببینی💜🧡💛

داشتیم میرفتیم شهرستان جاده ی مهران خیلی شلوغ بود...همش تصادف میشد

ایشالا که به خیر بگذرع

میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستید..ممنون🙏🏻
1379
@پلنگ_صورتی2     @سوگند22     @«_ناربن_»     @spook &n ...

وای خدا 

ایشالا صحیح و سالم برگرده پیشت

براش صلوات میفرستم🙏🏻

انشالله،  😔  من برم آجی شب بخیر،  خدا کنه همسرش خوب بشه

سلام اجی خوبی از زینب خبر نداری نگرانم امروز وقت نکردم بیام سایت تازه تونستم بیام احتماله برم تااخر شب چون گیر بیمارستان بودم و‌....ولی عصر مرتب کردن خونه و.....دارم

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمکم کن یاارحم الراحمین❤❤
سلام اجی خوبی از زینب خبر نداری نگرانم امروز وقت نکردم بیام سایت تازه تونستم بیام احتماله برم تااخر ...

ممنونم عزیزم بهتره

پسرمتومرا جانو جهانیچه کنم جان و جهان رو💖😍مسخره است اگر نفهمی...!!
1376
سلام سلام  من اومدم😎

خوش آمدی عزیز دلم سلام به روی ماهت 💋💋💋

دو توصیه به خانم های متاهل👇                               1 ) هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید، شما یکی از آنها هستید.                                                  2 ) هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید، همسرتان یکی از آنهاس☺
خیای ممنون فدات ایشالا توهم به همه ارزوهات برسی  موفق شدن پسرتو ببینی💜🧡💛 داشتیم میرفتیم شه ...

مرسی عزیز دلمممممممم❤❤❤❤❤❤💋💋💋 همچنین عشقم 

انشالله که سلامت برسید هر کجا که هستی آجی جونم 

1226
سلام اجی خوبی از زینب خبر نداری نگرانم امروز وقت نکردم بیام سایت تازه تونستم بیام احتماله برم تااخر ...

سلام عزیز دلم ، راستش امروز سرم حسابی شلوغ بود و تازه اومدم سایت، هنوز نرفتم تل ببینم چه  پیامی برام فرستاده 

آجی دکتر چرا؟ 

مرسی عزیز دلمممممممم❤❤❤❤❤❤💋💋💋 همچنین عشقم  انشالله که سلامت برسید هر کجا که هستی آجی جونم&n ...

ممنون اجی جونی❤❤❤

سلام عزیز دلم ، راستش امروز سرم حسابی شلوغ بود و تازه اومدم سایت، هنوز نرفتم تل ببینم چه  پیامی ...

سلام اجی خوبی

نوبت تو بیمارستان گرفتم برا اکو قلب جنین چون بیرون خیلی گرون پام درمیاد میخوام تو بیمارستان بگیرم

کسی میدونه کیسه اب اگه سوراخ باشه چطوریه الان دوروزه خیلی اب ازم میریزه

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمکم کن یاارحم الراحمین❤❤
1364