1345
1341
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 398246 بازدید | 158884 پست
 منم هر وقت میگه خندم میگیره اگه بش بگم بیشتر پیله میکنه وبیدار میمونه باید ترجمه کنم براش چی ...

ای جانم😂😂😂😂😂

فاصله طبقاتی یعنی اینکه لباس پاره تن  شخص ندارنشان فقر است و تن آدم پول دار مُد😔 سبزه بودن برای کارگری زیر آفتاب کار میکنه سیاه سوخته است وبرای پولدار برنزه😔لاغر بودن برای فقرا سوءهاضمه است و برای پولدار باربی😔

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

چرا چرا چرا؟پس چرا الان اومدی؟چکار میکردی؟

خونمو مرتب می کردم.... یکی از دوستام هم داشت تصوری باهام صحبت می کرد.... بعدش هم زنگ زدم به اجیم و مامانم... الان هم پیش شمام🤗🤗

فاصله طبقاتی یعنی اینکه لباس پاره تن  شخص ندارنشان فقر است و تن آدم پول دار مُد😔 سبزه بودن برای کارگری زیر آفتاب کار میکنه سیاه سوخته است وبرای پولدار برنزه😔لاغر بودن برای فقرا سوءهاضمه است و برای پولدار باربی😔
چرا چرا چرا؟پس چرا الان اومدی؟چکار میکردی؟

همین الان در طی یک حرکت انتحاری پسره رو بعد دو شب چت کردن بلاک کردم از کل چت روما هم اومدم بیرووون🤗

صداش رفت ......تصویرش رفت......خاطره هاش قصد رفتن نداره 
1379
1376
دیگه همه آهنگ‌هاش شده بود رو یک فاز 

ارهههه 

وای چقدر صدای امیر عباس گلاب و رستاک حلاج و دوس😍😍

پسرمتومرا جانو جهانیچه کنم جان و جهان رو💖😍مسخره است اگر نفهمی...!!
همین الان در طی یک حرکت انتحاری پسره رو بعد دو شب چت کردن بلاک کردم از کل چت روما هم اومدم بیرووون🤗

بیکاری وقتت را تلف و دستت را خسته می کنی برای پسرا......   بیا با خودم هم خوشگلم...هم دختر کشم....هم  خوش اخلاقم...هم خوشتیپم...هم همونی هستم که می خوای..... 😂😂😂😂

بیکاری وقتت را تلف و دستت را خسته می کنی برای پسرا......   بیا با خودم هم خوشگلم...هم دخ ...

والا حالا کاشکی یک ذره قیافه هم داشتن 😒😒😒

جووووووون چه کیس مناسبییییی    

صداش رفت ......تصویرش رفت......خاطره هاش قصد رفتن نداره 
1378
خو دیر میای دیگه.من الان خوابم میاد کی پاسخگوعه؟

عزیز دلم....تو با خیال راحت  برو بخواب... من مزاحم خواب زیبای دوست گلم نمی شم...😘😘🌹🌹🤗🤗

1364