1874
1823
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 476309 بازدید | 185838 پست

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

یکی دیگه برو😶

دوتا رفتم.میگن تو آزمایش معلوم نیست به چی حساسیت داری

گروه زرد🐥 وزن شروع۸۸ وزن هدف اول ۸۰   وزن هدف دوم ۷۵   وزن هدف ۷۰      🌼🌼🌼🌼🌼🌼با یاری خدا من میتونم😍
1883
عزیزم باید ببینی ب چی حساسیت داری?

اره ولی نه دکتر نه خودم نفهمیدیم از چیه

گروه زرد🐥 وزن شروع۸۸ وزن هدف اول ۸۰   وزن هدف دوم ۷۵   وزن هدف ۷۰      🌼🌼🌼🌼🌼🌼با یاری خدا من میتونم😍
میگم آلرژی غذایی داری احتمالا به شیر و تخم مرغ  به تست فده

تست چی

نهههههههههههههه کجااااااا

خونمون🚶‍♀️

جمادی الاول خاص جذاب😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 
1826
تست آلرژی  لبنیات نخور ببین بهتر نمیشی!  

نمیخورم.واقعا رعایت میکنم.ولی همینکه غروب میشه من بیچاره میشم .تا صبح حالم بده

‍ ببخشید دوستان معذرت میخوام بابت شوخی ها و حرفای نامناسب و غیر اخلاقیم بله شما درست میگویین من بی ادبم و به شماها نمیخورم بازم شرمندتونم 💔❤

@مدیسا1365    

@الی_74    

@ح_ریحانه    

جمادی الاول خاص جذاب😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 
‍ ببخشید دوستان معذرت میخوام بابت شوخی ها و حرفای نامناسب و غیر اخلاقیم بله شما درست میگویین من بی ا ...

زهر مار😐😐😐😂.بابا چتونه.بی جنبه بازی درنیارین😐

تو هم یه بار دیگه اینطور ناراحت حرف بزنی این چهارتا استخونو🖐 تو دهنت خورد میکنم.اوکی🙂😎

1718