1345
1341
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 394551 بازدید | 157478 پست
😒😒😒😒😒😒😒با من حرف نزن

😶😶😶

دستور ذبح اسماعیل را داد، بعد دلش سوخت گفت نکن:ان هذا لهو البلاء المبین. ابراهیم سربلند بیرون آمد ولی توی دلش رو اینجوری خالی کرد: و ترکنا علیه فی الآخرین. (گذاشتیمش برای قومِ دیگه) ... و فدیناه بذبح عظیم....سوره ی صافات روضه خونیِ خداست...آه حسین...
رفتم.آمپول و قرص داد.هیچ تاثیری نداره

یکی دیگه برو😶

دستور ذبح اسماعیل را داد، بعد دلش سوخت گفت نکن:ان هذا لهو البلاء المبین. ابراهیم سربلند بیرون آمد ولی توی دلش رو اینجوری خالی کرد: و ترکنا علیه فی الآخرین. (گذاشتیمش برای قومِ دیگه) ... و فدیناه بذبح عظیم....سوره ی صافات روضه خونیِ خداست...آه حسین...

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

رفتم.آمپول و قرص داد.هیچ تاثیری نداره

عزیزم باید ببینی ب چی حساسیت داری?

🔥عشقــت دنیامــه💍💜 همـه جـا بامه💋💚 مهربونـــم... 💖هستم تا تهــــش با تـــــــــو 👫بزا دستاتــــو 👐❤روی شــونم 👈😻💪بـــارون بزنــه نـــم نـم🌧☔🌧منـوتـو کــم کــــم... بشیم دیوونـــه😍🍁عشقــم بـــــــ تـو بـی انــدازس🌷 یـــه شــروع تــازس☘️🍀💐 با تو چـــــ خوبـــــــه🙈💛😍تـو بمـــون واسـم🌷😍 روی تـو حساســم💖 دسـت مـن نیـسـت کــ بــتو پـرت حواسـم🌜🌝تـو یه دنیـایـی💃😍🌹 با اون چشمای رویایــی👀😄 دل دریایـی تو رو اینجوری میشناســــــم💞🌻 
1350
اره ولی نه دکتر نه خودم نفهمیدیم از چیه

ادویه یه مدت نخور

🔥عشقــت دنیامــه💍💜 همـه جـا بامه💋💚 مهربونـــم... 💖هستم تا تهــــش با تـــــــــو 👫بزا دستاتــــو 👐❤روی شــونم 👈😻💪بـــارون بزنــه نـــم نـم🌧☔🌧منـوتـو کــم کــــم... بشیم دیوونـــه😍🍁عشقــم بـــــــ تـو بـی انــدازس🌷 یـــه شــروع تــازس☘️🍀💐 با تو چـــــ خوبـــــــه🙈💛😍تـو بمـــون واسـم🌷😍 روی تـو حساســم💖 دسـت مـن نیـسـت کــ بــتو پـرت حواسـم🌜🌝تـو یه دنیـایـی💃😍🌹 با اون چشمای رویایــی👀😄 دل دریایـی تو رو اینجوری میشناســــــم💞🌻 
1226
تست آلرژی  لبنیات نخور ببین بهتر نمیشی!  

نمیخورم.واقعا رعایت میکنم.ولی همینکه غروب میشه من بیچاره میشم .تا صبح حالم بده

من اگر روزی شود نقاش این دنیا شوم🌸این جهان را عاری از هر غصه و غم میکشم🌸

@نسمیا   تو کجایی پیدات نیست

‍ ببخشید دوستان معذرت میخوام بابت شوخی ها و حرفای نامناسب و غیر اخلاقیم بله شما درست میگویین من بی ادبم و به شماها نمیخورم بازم شرمندتونم 💔❤

@مدیسا1365    

@الی_74    

@ح_ریحانه    

پسرمتومرا جانو جهانیچه کنم جان و جهان رو💖😍مسخره است اگر نفهمی...!!
‍ ببخشید دوستان معذرت میخوام بابت شوخی ها و حرفای نامناسب و غیر اخلاقیم بله شما درست میگویین من بی ا ...

اه باز خل شد😐

‍ ببخشید دوستان معذرت میخوام بابت شوخی ها و حرفای نامناسب و غیر اخلاقیم بله شما درست میگویین من بی ا ...

زهر مار😐😐😐😂.بابا چتونه.بی جنبه بازی درنیارین😐

تو هم یه بار دیگه اینطور ناراحت حرف بزنی این چهارتا استخونو🖐 تو دهنت خورد میکنم.اوکی🙂😎

من اگر روزی شود نقاش این دنیا شوم🌸این جهان را عاری از هر غصه و غم میکشم🌸
1364