1542
1480
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 427376 بازدید | 169646 پست

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546

@مدیسا1365    

سلام عزیزدلمممممممم، حالت چطوره فدات شم؟ امیدوارم حالت بهتر بشه، الان از زینب شنیدم که بچه سقط شد؛ خیلی باور کن ناراحت شدم 😔😔😔😔😭😭 

آجی مهم اینکه خودت سلامتی، دوتا طلا کوچولو داری و مادر گلی مثل تو دارن؛ هر موقع کمک خواستی میتونی روم حساب کنی، بدون بعوان خواهر کوچولو کنارتم 😭😭😭 

از مودم باشگاه دارم استفاده میکنم که الان اومدم 

چه راحت بعد سه روز دروغ تازه میگن متاسفیم، اشتباه کردیم، 😔 جون آدما چقدر بی ارزش شده، 😔 

@مدیسا1365    

سلام عزیزدلمممممممم، حالت چطوره فدات شم؟ امیدوارم حالت بهتر بشه، الان از زینب شنیدم که بچه سقط شد؛ خیلی باور کن ناراحت شدم 😔😔😔😔😭😭 

آجی مهم اینکه خودت سلامتی، دوتا طلا کوچولو داری و مادر گلی مثل تو دارن؛ هر موقع کمک خواستی میتونی روم حساب کنی، بدون بعوان خواهر کوچولو کنارتم 😭😭😭 

از مودم باشگاه دارم استفاده میکنم که الان اومدم 

چه راحت بعد سه روز دروغ تازه میگن متاسفیم، اشتباه کردیم، 😔 جون آدما چقدر بی ارزش شده، 😔 
8
خوش امدی نشی😘

@ح_ریحانه    

سلام آجی جونم خوبی؟ آجی ازم عصبانی نباش، اللن هم از مودم باشگاه دارم استفاده میکنم،  بعضی اوقات هم از مودم خواهرم، 

نمیدونم فردا بانک ها باز باشن یا نه، چون گفتن که بخاطر گرما تعطیل میکنن، ولی اگه نتونستم شنبه حتما میام 

سلام گلممم  ممنون بهترم

سلام نفس لیلایی 😍😍😍😍😍😍

🐥 ناراحت باشی این جوجه رو میندازم سمتت😊😘😘😘😘😘😘

تو بانک چکار میکنی

😒😒😒 😛😛😛

پول بریزم تو کارتم که بسته بخرم، فردا منظورمه نه الان، 

1396
سلام نفس لیلایی 😍😍😍😍😍😍 🐥 ناراحت باشی این جوجه رو میندازم سمتت😊😘😘😘😘😘😘

بنداز سمت خودت 

بیاد سمتم جیغغغغغ بنفششششش به قول روناک ول میکنمااااا

خدایا هوامو داشته باش   
1547