1600
1605
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 429811 بازدید | 170496 پست
نه ولی چیزی به زایمان نمونده، ماهش رو گفت تو ذهنم نموند،مغزم جلبک شده  🙈

😂😂😂

انشالله بسلامتی

دوستای گلم بابام 14بهمن باید کولونوسکوپی(عکس از روده ها)بشه،خواااهشا برای اینکه مشکلی نداشته باشه یه صلوات با دلای پاکتون بفرستین 😑😢😘مرسی مهربونا❤

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

سلامت باشی 😍  دختر خوب نیست میخنده دهنش باز باشه 😒😛😛😛😛😛😂😂😂😂😂😂

من ک دختر نیستم🙃🙃

دوستای گلم بابام 14بهمن باید کولونوسکوپی(عکس از روده ها)بشه،خواااهشا برای اینکه مشکلی نداشته باشه یه صلوات با دلای پاکتون بفرستین 😑😢😘مرسی مهربونا❤
من ک دختر نیستم🙃🙃

.

حالا سوتی بگیر ازم 😒😂😂😂😂😂 

خوب زن خوب نیست میخنده دهنش باز باشه😛 

سوتی بگیری 🐀 موش رو میندازم بهت😂😂😂😂

یکی رو دارم که شب و روز به فکرمه، طلبکاره پولش رو میخواد😩😂😂😂😂
1522
اتفاقا دیروز بود  منشت کردم حدیث جان دوقلو هاش رو حالشون رو گفته بود، که خدا رو شکر عالی بودن❤ ...

سلام اجی فداتشم هفته۳۰ یا۳۱امم دقیق نمیدونم خداروشکر همه چیز خوب پیش میره الانم دنبال دکتر خوب میگردم برا سزارین که قیمتشم مناسب باشه دکترم گرونه ازپس هزینه اش برنمیام

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمکم کن یاارحم الراحمین❤❤
سلام اجی فداتشم هفته۳۰ یا۳۱امم دقیق نمیدونم خداروشکر همه چیز خوب پیش میره الانم دنبال دکتر خوب میگرد ...

آجی بیمه هستی، ؟ 

یکی رو دارم که شب و روز به فکرمه، طلبکاره پولش رو میخواد😩😂😂😂😂
1615
سلام خوبی عزیزم؟   دکترت الان کیه؟  من پیش مسیح میرفتم

سلام گلم دکترم رباب فرحناده ۷میلیون میگه ولی من ترسم بیشتر ازاینکه بچه ها برن تو شیشه هزینمو بیشتر کنن اونموقعه خیلی میشه هر شبی که دوتاشون بمونن۳میلیون میشه 

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمکم کن یاارحم الراحمین❤❤

بچه ها سلام توروخدا هرکی پست منو میبینه برا بابام ی حمد بخونه،حالش خوب نیس،نگرانم،جایی بجز اینحا رو نداشتم ک برم

لیلا کجایی؟؟بیا تاپیکم 

@سوگند22   عشقم سنگین نشده بودم حالم بد بود حوصله ی هیچکیو نداشتم،یه ماهه کلاس قرانمو نمیرم،دائم تو خودمم،از بیرون میام یه راست میرم تو اتاقم درو میبندم اکثرا به گریه میگذرونم،میل به غذا ندارم...

از بقیه بپرس چجوری باهاشون حرف میزدم

الهی مادر برات بمیرم که تمومِ نفس‌هات پر از درده...💔ما شیشه ی عطریم،بگویید به سنگ...🌷✌
1523
@سوگند22   عشقم سنگین نشده بودم حالم بد بود حوصله ی هیچکیو نداشتم،یه ماهه کلاس قرانمو نمیرم،د ...

الهی فدات شم اخه چرا بجان خودم خیلی دوستت دارم دلم میگیره از ناراحتیت, خدا حال دلتو خوب کنه دور چشات بگردم من 😍😍😍😍

الهی فدات شم اخه چرا بجان خودم خیلی دوستت دارم دلم میگیره از ناراحتیت, خدا حال دلتو خوب کنه دور چشات ...

عزیزدلمی❤ببخشید ناراحتت کردم😔😔😔

الهی مادر برات بمیرم که تمومِ نفس‌هات پر از درده...💔ما شیشه ی عطریم،بگویید به سنگ...🌷✌
عزیزمی ,منم خیلی دلم گرفته آجی انگار یکی داره خفم میکنه نمیدونم چ مرگمه😔

چرا عشقم؟اگه میخوای حرف بزنی و درددل کنی من هستم

1614