1507
1411
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 415183 بازدید | 164930 پست
نه نده من اچ مثبته 😒  حسودیم میشه خو😈😂😂😂😂

حسودی کن حسودی کن😎

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                
سالام حدیث خانوم😁😁❤ 😬شما تحویل نمیگیری

من هستم لایکتم میکنم کمابیش ولی حال ندارم پست بذارم بخدا

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمکم کن یاارحم الراحمین❤❤
من هستم لایکتم میکنم کمابیش ولی حال ندارم پست بذارم بخدا

منم هستم ولی دارم فیلم میبینم فقد اعلانامو جواب میدم😂😂

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                

تولیدات خانگی انجام میدی اما هنوز به درآمد بالا نرسیدی؟ 

می‌خوای اصول کسب‌وکار خانگی رو یاد بگیری؟ و فروش‌تون روز به روز بیشتر بشه؟

بیا اینجا  همه رو یاد بگیر

تازه رفتم تو۷ماه اجی ولی خیلی سنگین شدم بخدا اصلا ادمی نیستم که اه وناله کنه ولی بدجور تو این حاملگی ...

خوب دوقلو هستن ماشالله 😍😘😘😍❤❤❤❤❤😍

قربون خواهر و طلا کوچولو هاش برم من💋💋💋💋💋

خدا قوت بهت بده آجی 

دو توصیه به خانم های متاهل👇                               1 ) هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید، شما یکی از آنها هستید.                                                  2 ) هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید، همسرتان یکی از آنهاس☺
حسودی کن حسودی کن😎

چه فیلمی میبینی؟ 

دو توصیه به خانم های متاهل👇                               1 ) هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید، شما یکی از آنها هستید.                                                  2 ) هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید، همسرتان یکی از آنهاس☺
1436
چه فیلمی میبینی؟ 

کارتونه خوکچه هندیاس😁

کارتونه خوکچه هندیاس😁

با این سن وسال کارتون 😒 

حداقل رنگو ببین😂😂😂😂

با این سن وسال کارتون 😒  حداقل رنگو ببین😂😂😂😂

😂😂😂خیلی دوس دارم کارتون

😂😂😂خیلی دوس دارم کارتون

دارم شوخی میکنم خودمم بیشتر کارتون می بینم، 

دقت کردی دیگه مثل سابق تلویزیون کارتون نمیزاره؟ 

دارم شوخی میکنم خودمم بیشتر کارتون می بینم،  دقت کردی دیگه مثل سابق تلویزیون کارتون نمیزاره؟&n ...

😬😬آره قشنگه

من خودم دانلود میکنم تلویزیون نمیبینم

1485
😬😬آره قشنگه من خودم دانلود میکنم تلویزیون نمیبینم

چیزی نداره تلویزیون، ای فیلم گاهی برنامه خوب بزاره،  .

منم بیشتر سی دی یا از اینستا البته الان که قطه نگاه میکردم، پیج دارن بعضی از کارتون ها 

من برم آجی شب بخیر 

@حدیث۹۵   شب بخیر عزیزم

چیزی نداره تلویزیون، ای فیلم گاهی برنامه خوب بزاره،  . منم بیشتر سی دی یا از اینستا البته الان ...

تازه تی وی سانسورم میکنه دوبله ام میکنه خوشم نمیاد😬😬

شب بخی😘

@nazila_taji    چطوری عشقم؟نیما بهتره؟واکسنشو زدی؟

واکسنشو زدم تموم شد خدارو شکر سخت نبود 

مادربز گم تو کماست 😭 نمیدونم چرا این روزا همش داستان داریم 😞

وَ جـ💙ـانِ مَن اَست اِستِقلالـ
من کی گفتم  منظورم لواشک بود عشقمه

ازت کمک میخوام چون تجربه داری دخترم از کوچیکی تا دوماه پیش تو اتاقش میخوابید وزیاد وابسته ام نبود ولی الان دوماهه متوجه بزرگیه شکمم وبارداریم شده چسبیده بم اصلا سرجاش نمیخوابه چکارش کنم که وابستگیش کمتر بشه همش بغلمه باباشم هرکاری بگی میکنه براش ولی اونو نمیخواد موقع خواب میترسم صدمه ببینه موقع زایمانم ممنون میشم راهنماییم کنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1403
ازت کمک میخوام چون تجربه داری دخترم از کوچیکی تا دوماه پیش تو اتاقش میخوابید وزیاد وابسته ام نبود ول ...

حق داره والا داره روش هوو میاد اونم دوتا 

ولی خب این حسادت وجود داره من دخترم 9 سالش بود از دخترا خیلی بزرگتر بود ولی حسادت هایی داشت 

شبا هم ببرش تو اتاق پیشش باش تا بخوابه به هیچ عنوان نذار پیشت بخوابه بهش این اطمینان رو بده که اگه از خواب بیدارش تو بلافاصله میای پیشش! 

از الان سعی کن بذاری دوسه ساعت ازت فاصله بگیره با باباش باش تا عادت کنه و مستقل شه وگرنه خیلی سختت میشه

حق داره والا داره روش هوو میاد اونم دوتا  ولی خب این حسادت وجود داره من دخترم 9 سالش بود از دخ ...

منم دقیقا الان بفکر اینم ازوقتی فهمیده باباشو مثل قبل نمیخواد موقع خوابم خواستم باباش بخوابونتش که بش عادت کنه ولی اصلا راضی نشد ومیگه باید بغلت بخوابم الان همه رو زمین میخوابیم بخاطرش ولی ازاین به بعد سعی میکنم برشگردونم مثل قبل 

ولی درطی روز همش باباباشه بازی میکنه ومیره بیرون ولی اگه بش غذابده راضی نمیشه میگه باید مامان غذامو بده یاحمومم بده و....که این منو اذیت کرده میگم اسیب نبینه موقع زایمانم بعدم من اونموقع نمیتونم بش برسم موندم چکارش کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم دقیقا الان بفکر اینم ازوقتی فهمیده باباشو مثل قبل نمیخواد موقع خوابم خواستم باباش بخوابونتش که ب ...

قطعا بعد زایمان هم باید یه وقتی بذاری واسش الان لجباز شده کم کم درستش کن یهو نمیشه همه چی رو تغییر داد

1514