1421
1411
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 403992 بازدید | 160893 پست
اصلا😂😂

من کخ ورزش می کنم بازم اول صبح صبحانه بزور میخورم، حالا کله پاچه بزنم 😂 ، من ولی از کله پاچه زبان با مغز رو دوست دارم، سوپش هم برای تلیت عالیه 

دو توصیه به خانم های متاهل👇                               1 ) هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید، شما یکی از آنها هستید.                                                  2 ) هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید، همسرتان یکی از آنهاس☺
شکمو 😂😂 من دیگه برم عشقم.شب بخیر😍😘

شب بخیر عزیز دلم، مراقب خودت باش ❤❤❤❤

دو توصیه به خانم های متاهل👇                               1 ) هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید، شما یکی از آنها هستید.                                                  2 ) هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید، همسرتان یکی از آنهاس☺

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

خوبه عزیزم، اره گاهی دلمو میزنه اما نمیتونم ولش کنم🤐🤐🤐

ببوسش 😍😍😍😍

آجی تمرین هات معلومه یکنواخته، سری جدید بهت نداده،؟ 

بیا خصوصی لطفا 

1401
@_nilay     @nazanin36     @sooriiiii2     @سوگند22   & ...

اوف 

آی اَم آذر ماهی 😎😁😁

زندگی کردن شاید  سخته اما چه بخوایم چه نخوایم جریان داره و فرداها پشت سر هم میان.پس بهتره برای فرداها برنامه های خوبی داشته باشیم و از امروزمون بهترین خاطره رو بسازیم 😻رویاها بخشی از واقعیت وجوده ماست ،هیچ رویایی نیست به واقعیت تبدیل نشه ؛این ماییم که باید انتخاب کنیم _تلاش کنیم.          رویاها و آرزو های قشنگ و زیادی دارم_آینده ی رنگارنگی در انتظار منه_پر از نورو رنگ _پر از شادی .من مطمعنم آینده از آن کساییه  که ایمان دارن به رویاهاشون میرسن ❤خیلی امیدوارم..........❤😻😄
1447
الی هم خستس😒😂😂😂😂😂  بنده خدا اون شب 3 شب بود پست گذاشت الان خونه اومدم، ماشالله کار الی س ...

سلام فدات شم.خوبی.والا دارم میمیرم از خستگی باورت میشه الان از سرکار اومدم😶😶😶

من اگر روزی شود نقاش این دنیا شوم🌸این جهان را عاری از هر غصه و غم میکشم🌸
میدم یه لیس، به شرطی که بری انگلیس😂😂😂😂  بخاطر قافیه گفتم 😂😂😂

😂باشه بده

به دوستم میگم چرا انقد باسنت بزرگه؟؟؟                                     میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم....!🤔🤔🤔