1464
1411
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 409279 بازدید | 162717 پست
اصلا😂😂

من کخ ورزش می کنم بازم اول صبح صبحانه بزور میخورم، حالا کله پاچه بزنم 😂 ، من ولی از کله پاچه زبان با مغز رو دوست دارم، سوپش هم برای تلیت عالیه 

دو توصیه به خانم های متاهل👇                               1 ) هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید، شما یکی از آنها هستید.                                                  2 ) هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید، همسرتان یکی از آنهاس☺
شکمو 😂😂 من دیگه برم عشقم.شب بخیر😍😘

شب بخیر عزیز دلم، مراقب خودت باش ❤❤❤❤

دو توصیه به خانم های متاهل👇                               1 ) هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید، شما یکی از آنها هستید.                                                  2 ) هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید، همسرتان یکی از آنهاس☺

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

چه خوب، گفته بودی مدتی ولش کردی برا همین سوال کردم   طلا کوچولو چطوره؟

خوبه عزیزم، اره گاهی دلمو میزنه اما نمیتونم ولش کنم🤐🤐🤐

اگه عشق همینه اگه زندگی اینه یکی پاشه رو هر دوتاش بِـرینـه  💩  💩
خوبه عزیزم، اره گاهی دلمو میزنه اما نمیتونم ولش کنم🤐🤐🤐

ببوسش 😍😍😍😍

آجی تمرین هات معلومه یکنواخته، سری جدید بهت نداده،؟ 

بیا خصوصی لطفا 

1436
@_nilay     @nazanin36     @sooriiiii2     @سوگند22   & ...

اوف 

آی اَم آذر ماهی 😎😁😁

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍                                                      آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نوردی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂😂 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁        هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
نیلایِ خودمونی؟🤔🤔

ها دوسی

دوستای خوب نی نی سایتیم😍 امیدوارم هر جا هستین در هر کجا ازین نقطه خاکی دلتون شاد باشه و بهترین ها سهم دلتون باشه🥀 هر اومدنی یه رفتنی داره الانم وقت رفتن منه 🙂 خواستم از همتون خداحافظی کنم و اگه کسی از دست من ناراحت و دلخور شده تو این مدت یا دلش شکسته 🌷🌷 از همینجا ازش عذرخواهی میکنم🤗  در پناه خدا باشید دوست شما nilay_👋
سلام عزیزم 😍😍😍😍 من موزی، توت فرنگی، کاکائویی وانیلی نصف

😍😁من تو رو دوس🌷😍😍🥀🥀

دوستای خوب نی نی سایتیم😍 امیدوارم هر جا هستین در هر کجا ازین نقطه خاکی دلتون شاد باشه و بهترین ها سهم دلتون باشه🥀 هر اومدنی یه رفتنی داره الانم وقت رفتن منه 🙂 خواستم از همتون خداحافظی کنم و اگه کسی از دست من ناراحت و دلخور شده تو این مدت یا دلش شکسته 🌷🌷 از همینجا ازش عذرخواهی میکنم🤗  در پناه خدا باشید دوست شما nilay_👋
1432
الی هم خستس😒😂😂😂😂😂  بنده خدا اون شب 3 شب بود پست گذاشت الان خونه اومدم، ماشالله کار الی س ...

سلام فدات شم.خوبی.والا دارم میمیرم از خستگی باورت میشه الان از سرکار اومدم😶😶😶

من اگر روزی شود نقاش این دنیا شوم🌸این جهان را عاری از هر غصه و غم میکشم🌸
علیک سلام بلاخانم

سلام ریحانه خانم😬

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                  چرا میگن مردا اشپزی بلد نیستن؟بابای من هروقت املت درس میکنه خیارشو خودش رنده میکنه👀
میدم یه لیس، به شرطی که بری انگلیس😂😂😂😂  بخاطر قافیه گفتم 😂😂😂

😂باشه بده

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                  چرا میگن مردا اشپزی بلد نیستن؟بابای من هروقت املت درس میکنه خیارشو خودش رنده میکنه👀

😍😍😍😍😍😍 عزیزمممممممم، ببوسش از طرفم جوجه طلایی رو،خدا حفظش کنه  

حالت چطوره؟ خوبی خواهری

1474
اوف  آی اَم آذر ماهی 😎😁😁

😂😂😂😂😂عینکو بردار، شبه خو😜

😍😁من تو رو دوس🌷😍😍🥀🥀

فدات شمممممممممممم💋💋💋💋💋💋

منم تو رو دوست، دل به دل کانال کشیه❤❤❤❤❤

فدات شمممممممممممم💋💋💋💋💋💋 منم تو رو دوست، دل به دل کانال کشیه❤❤❤❤❤

عشقمیییییی😍😍😍😍 حتما اون کاناله رو میگما😁😂💜💜💜💋💋💋💋

سلام فدات شم.خوبی.والا دارم میمیرم از خستگی باورت میشه الان از سرکار اومدم😶😶😶

منم دلتنگشونم، همیشه دعا میکنم مشکلشون حل بشه زود تر برگردن 

خسته نباشی عزیزم، همیشه پر مشتری ❤

من الان اومدم خونه  مدتیه ما فروشمون پایین اومده 

😂باشه بده

🍦😂😂😂😂 

1457