1464
1411
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 408562 بازدید | 162446 پست
خوبم لیلا جان تو خوبی 😍 @نهال_بلا

سالام 😬❤

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                  چرا میگن مردا اشپزی بلد نیستن؟بابای من هروقت املت درس میکنه خیارشو خودش رنده میکنه👀
@_nilay   قشنگم خوبی، ؟ بفرما اوجولات 🍬 😂 حالت خوبه ؟  @azi7266   ستاره سهیل ما ...

این بار نشد😬😬

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                  چرا میگن مردا اشپزی بلد نیستن؟بابای من هروقت املت درس میکنه خیارشو خودش رنده میکنه👀

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1473
@الی_74   آجی چرخش بچرخه و همیشه پر رونق پر مشتری 😀  @ح_ریحانه   آجی الان متوجه ...

آره روز سوم پیاده روی مریض شدم.همش نگران بودم نتونم راه برم‌مجبور شم با ماشین برم کربلا.یه خانومی گفت پنجاه تا صلوات نذر حضرت رقیه کن منم نذر کردم همون موقع خوب شدم.الان سرما خوردم

گفتم ببینمش مگرم درد اشتیاق/ساکن شود،بدیدم و مشتاق تر شدم...
1432
سالام 😬❤

سلام😁

دوستای خوب نی نی سایتیم😍 امیدوارم هر جا هستین در هر کجا ازین نقطه خاکی دلتون شاد باشه و بهترین ها سهم دلتون باشه🥀 هر اومدنی یه رفتنی داره الانم وقت رفتن منه 🙂 خواستم از همتون خداحافظی کنم و اگه کسی از دست من ناراحت و دلخور شده تو این مدت یا دلش شکسته 🌷🌷 از همینجا ازش عذرخواهی میکنم🤗  در پناه خدا باشید دوست شما nilay_👋
@nazila_taji     @_nilay     من برم بخوابم دوستون دارم شب بخیر 👋

شب و روزت بخیر دوسی😂😎

دوستای خوب نی نی سایتیم😍 امیدوارم هر جا هستین در هر کجا ازین نقطه خاکی دلتون شاد باشه و بهترین ها سهم دلتون باشه🥀 هر اومدنی یه رفتنی داره الانم وقت رفتن منه 🙂 خواستم از همتون خداحافظی کنم و اگه کسی از دست من ناراحت و دلخور شده تو این مدت یا دلش شکسته 🌷🌷 از همینجا ازش عذرخواهی میکنم🤗  در پناه خدا باشید دوست شما nilay_👋
1474
نمیدونم تو راه مریض شدم ولی خوب شدم همونجا.الان سرماخوردم

سلام عزیزم خدا بد نده

اسعد واحده 😜😜😜یه جمادی الاول  خاص جذاب  😎😎😎عشق همتونم هستم 🤪🤪🤪🤪❤پسرمتومرا جانو جهانی بی توچه کنم جان و جهان رو💖😍
های😬

هلو😎

1331