1619
1632
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 434565 بازدید | 172045 پست

@آدریانا1376adriana     آجی در چه حالی؟ دانشگاه چه خبر؟

@ح_ریحانه     آجی کربلا چه خبر؟ 

@الی_74     امروز کلا کار نداشتیم همه چیز بود قنادی 

@narngk     حالت چطوره خواهر خوشگلم طلا کوچولو چطوره؟  😍

@حدیث۹۵     خواهری خوبی؟ طلا کوچولو ها چطورن؟

سلام به همه 😎

احساس میکنم هر موقع دستامو میشورم، ویروس کرونا میزنه زیر خنده و میگه : جووووون نکشیمو😏😓

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1522
@آدریانا1376adriana     آجی در چه حالی؟ دانشگاه چه خبر؟ @ح_ریحانه    &n ...

سلام.خوبه استراحت کردی.ما که خیلی سرمون شلوغه.از دیروز ۲۰۰ کیلو جنس زدیم و بسته بندی کردیم

گفتند باید برای حسین سر داد....تو چرا تکه تکه شدی😔😔😔😔😔😔😔
1614

سلام فرزندانم🙌

اخ آخ الهی قسمتتون بشه بهترین حس دنیا وقتی بود که وارد حرم امام علی شدم.فوق العاده بود.نمیتونم بیان کنم.الانم کربلام😍😍جاتون خالی.

یه چنددقیقه به وای فای وصل شدم.فعلا عشقا😍😘

الهي رضا بقضائك و تسليما لامرك و لا معبود سواك يا غياث المستغيثين.ما شیشه ی عطریم،بگویید به سنگ...🌷✌
@الی_74     @ح_ریحانه     @narngk     @آدریانا1376adriana &n ...

سلام عشقم خوبی اجی گل پسرت چطوره؟؟

تلویزیونمون نمیدونم چشه صدا میاد تصویر نمیاد صفحه سیاهه😣😣😣پاناسونیکه یعنی😣😣😣درست بشو نیست چکار کنم؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمکم کن یاارحم الراحمین❤❤
سلام عشقم خوبی اجی گل پسرت چطوره؟؟ تلویزیونمون نمیدونم چشه صدا میاد تصویر نمیاد صفحه سیاهه😣😣😣پان ...

مرسی عزیز دلم❤ 

طلا کوچولو رو ببوس😍

آجی ضربه نخورده؟ زدی شبکه دیگه ای؟ خاموش روشنش کردی؟

احساس میکنم هر موقع دستامو میشورم، ویروس کرونا میزنه زیر خنده و میگه : جووووون نکشیمو😏😓
1620
مرسی عزیز دلم❤  طلا کوچولو رو ببوس😍 آجی ضربه نخورده؟ زدی شبکه دیگه ای؟ خاموش روشنش کردی؟

اره همه کار کردم نه اجی ضربه نخورد ولی شوهرم شیشه پاک‌کن گذاشت رو زمین گفت بعدا تمیز کن زیر تلویزیونو گفتمش باشه داشتم لباسشویی روشن میکردم تا تموم کردم وبرگشتم دیدم حدیث یک چهارم شیشه پاک کن خالی کرده وپاک‌کرده نمیدونم شاید همشو به تلویزیون زده خراب شده  

دستمال دستش بود هی میگفت مامان دارم برات همه جارو تمیز میکنم منم تشویقش میکردم بدون اینکه نگاش کنم ولی به شوهرم‌نگفتم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی عزیز دلم❤  طلا کوچولو رو ببوس😍 آجی ضربه نخورده؟ زدی شبکه دیگه ای؟ خاموش روشنش کردی؟

۶سال پیش۳۷۰۰خریدیمش😑😑😑😑الان پول پیشم خونه نداریم بدیم چ برسه تعمیر تلویزیون

دعا کن سالم باشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره همه کار کردم نه اجی ضربه نخورد ولی شوهرم شیشه پاک‌کن گذاشت رو زمین گفت بعدا تمیز کن زیر تلویزیون ...

عزیز دلممممممممم😍😍😍😍😍😍😍😍 خواسته کمکت کنه ولی بلد نبوده هنوز😍😍😍😍😍😍❤ 

آجی احتمالا مواد شستشو رفته تو برد تلویزیون؛ ببریش نمایندگی 2 ملیون خرج رو داره؛ البته اگه قطعه داشته باشن، چون تلویزیون  خالم خراب شد سونی هست؛ گفتنش قطعه نیست براش؛ بردش پیش تعمیرکار اونم گفت کاری  از دستم برنمیاد؛ فعلا هم توان خرید تلویزیون ندارن، شده ده ملیون 😔، 

آجی اصلا چیزی به همسرت نگو طلا رو دعوا نکنه، زیاد هم سخت نگیر کاریه که شده؛ 

۶سال پیش۳۷۰۰خریدیمش😑😑😑😑الان پول پیشم خونه نداریم بدیم چ برسه تعمیر تلویزیون دعا کن سالم باشه&nb ...

انشالله که چیزیش نبوده باشه و درست بشه؛❤

1639