1428
1389
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 402583 بازدید | 160356 پست

@آدریانا1376adriana     آجی در چه حالی؟ دانشگاه چه خبر؟

@ح_ریحانه     آجی کربلا چه خبر؟ 

@الی_74     امروز کلا کار نداشتیم همه چیز بود قنادی 

@narngk     حالت چطوره خواهر خوشگلم طلا کوچولو چطوره؟  😍

@حدیث۹۵     خواهری خوبی؟ طلا کوچولو ها چطورن؟

سلام به همه 😎

دو توصیه به خانم های متاهل👇                               1 ) هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید، شما یکی از آنها هستید.                                                  2 ) هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید، همسرتان یکی از آنهاس☺
سلام عزیزممم خوووبی؟؟؟❤️

سلام به روی ماهت، حالت چطوره؟ 

دو توصیه به خانم های متاهل👇                               1 ) هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید، شما یکی از آنها هستید.                                                  2 ) هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید، همسرتان یکی از آنهاس☺

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

@آدریانا1376adriana     آجی در چه حالی؟ دانشگاه چه خبر؟ @ح_ریحانه    &n ...

فدات قشنگمم تو خوبی

پسرمتومرا جانو جهانیچه کنم جان و جهان رو💖😍مسخره است اگر نفهمی...!!
1401
@آدریانا1376adriana     آجی در چه حالی؟ دانشگاه چه خبر؟ @ح_ریحانه    &n ...

سلام.خوبه استراحت کردی.ما که خیلی سرمون شلوغه.از دیروز ۲۰۰ کیلو جنس زدیم و بسته بندی کردیم

من اگر روزی شود نقاش این دنیا شوم🌸این جهان را عاری از هر غصه و غم میکشم🌸
1394

سلام فرزندانم🙌

اخ آخ الهی قسمتتون بشه بهترین حس دنیا وقتی بود که وارد حرم امام علی شدم.فوق العاده بود.نمیتونم بیان کنم.الانم کربلام😍😍جاتون خالی.

یه چنددقیقه به وای فای وصل شدم.فعلا عشقا😍😘

سر و سامانِ منِ بی سر و سامان شده ای...عشقم اربابم❤

@الی_74    

@ح_ریحانه    

@narngk    

@آدریانا1376adriana    

@حدیث۹۵    

سلام به همه خواهرای گلم 😊

@الی_74     @ح_ریحانه     @narngk     @آدریانا1376adriana &n ...

سلام عشقم خوبی اجی گل پسرت چطوره؟؟

تلویزیونمون نمیدونم چشه صدا میاد تصویر نمیاد صفحه سیاهه😣😣😣پاناسونیکه یعنی😣😣😣درست بشو نیست چکار کنم؟؟

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمکم کن یاارحم الراحمین❤❤
سلام عشقم خوبی اجی گل پسرت چطوره؟؟ تلویزیونمون نمیدونم چشه صدا میاد تصویر نمیاد صفحه سیاهه😣😣😣پان ...

مرسی عزیز دلم❤ 

طلا کوچولو رو ببوس😍

آجی ضربه نخورده؟ زدی شبکه دیگه ای؟ خاموش روشنش کردی؟

1403
مرسی عزیز دلم❤  طلا کوچولو رو ببوس😍 آجی ضربه نخورده؟ زدی شبکه دیگه ای؟ خاموش روشنش کردی؟

اره همه کار کردم نه اجی ضربه نخورد ولی شوهرم شیشه پاک‌کن گذاشت رو زمین گفت بعدا تمیز کن زیر تلویزیونو گفتمش باشه داشتم لباسشویی روشن میکردم تا تموم کردم وبرگشتم دیدم حدیث یک چهارم شیشه پاک کن خالی کرده وپاک‌کرده نمیدونم شاید همشو به تلویزیون زده خراب شده  

دستمال دستش بود هی میگفت مامان دارم برات همه جارو تمیز میکنم منم تشویقش میکردم بدون اینکه نگاش کنم ولی به شوهرم‌نگفتم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمکم کن یاارحم الراحمین❤❤
مرسی عزیز دلم❤  طلا کوچولو رو ببوس😍 آجی ضربه نخورده؟ زدی شبکه دیگه ای؟ خاموش روشنش کردی؟

۶سال پیش۳۷۰۰خریدیمش😑😑😑😑الان پول پیشم خونه نداریم بدیم چ برسه تعمیر تلویزیون

دعا کن سالم باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40