1600
1480
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 428025 بازدید | 169907 پست
بعضی فکر میکنن همیشه اینجوریم حتی پیش خونواده😕😕💔💔🙁😔

نه عزیزم.کسی همچین فکری نمیکنه.اذیت نکن خودتو.

حالم خوش نیست.بخند تا برم😚

گفتند باید برای حسین سر داد....تو چرا تکه تکه شدی😔😔😔😔😔😔😔

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

بعضی فکر میکنن همیشه اینجوریم حتی پیش خونواده😕😕💔💔🙁😔

آقا یه سوال خانواده ات الان مگه شوهرت نیست؟وپسرت.خو ادم با شوهرش که حرفای فقهی نمیزنه خو😐

الهی مادر برات بمیرم که تمومِ نفس‌هات پر از درده...💔ما شیشه ی عطریم،بگویید به سنگ...🌷✌
1546
8
آقا یه سوال خانواده ات الان مگه شوهرت نیست؟وپسرت.خو ادم با شوهرش که حرفای فقهی نمیزنه خو😐

والا من با سجاد یه طوری حرف میزنم شیطون شرمش میشه😂😂

گفتند باید برای حسین سر داد....تو چرا تکه تکه شدی😔😔😔😔😔😔😔
@نسمیا   تو کجایی پیدات نیست

سلام عزیزم خوبین.....  ببخشید وای من خیلی خیلی مهمان برام میاد.....اه کاش زود تر مهر بیاد....😂😂😂

فاصله طبقاتی یعنی اینکه لباس پاره تن  شخص ندارنشان فقر است و تن آدم پول دار مُد😔 سبزه بودن برای کارگری زیر آفتاب کار میکنه سیاه سوخته است وبرای پولدار برنزه😔لاغر بودن برای فقرا سوءهاضمه است و برای پولدار باربی😔
1563
سلام عزیزم خوبین.....  ببخشید وای من خیلی خیلی مهمان برام میاد.....اه کاش زود تر مهر بیاد....😂 ...

سلام خانم.خونه نیست که هتله😂😂

الهی مادر برات بمیرم که تمومِ نفس‌هات پر از درده...💔ما شیشه ی عطریم،بگویید به سنگ...🌷✌
چقد کار کردی؟

ساعت ۲ از خواب پاشدم😐😬 بدو بدو ناهار خوردم ساعت ۴:۳۰ رفتم اسپا تا ۷ بعد رفتم خونه مامان جونم اینا شام خوردیم ساعت ۱۰ رفتیم آکادمی تنیس با خانواده مامانم 

12:۴۵ رسیدیم خونه رفتم حموم الانم اینجام😬

آسمان فرصت پرواز بلند است ولی...! ...   قصه این است چه اندازه کبوتر باشی
ساعت ۲ از خواب پاشدم😐😬 بدو بدو ناهار خوردم ساعت ۴:۳۰ رفتم اسپا تا ۷ بعد رفتم خونه مامان جونم اینا ...

😐😐😐نکشیمون فعال

1547