1351
1273
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 365293 بازدید | 145682 پست
سلام عزیزم خوبی؟  چرا استتار شده میای 😂

گفتم یه سرکی بکشموبرم😁

خوب عزیزمن قبل خواب بروجیش کن تاوسط خواب جیشت فشارنیاره

ازتـــمام زنــدگــــیم تنـــها افتخــــارم ایــن اســــتــــ  کـــه  سیـــــــــدم                                                                                             مسئــله ایــن استـــــ  ؟عـــــده ایــی مـــرده متـــحـرکـــــ !  بــــراےحســـــین علیــــه الســــلام عــــزادارے میـــکـنـن,ونمـیـــفهمنـدکـــه ایـــنگـونه عـــزادارے بـــراے مـــرده ذلـــیلـی چــــون خــــودآنــهاسـتـــ !!!  نـــه بــــراےزنـــده جاویـــدی چــــون حســـــین علیـــــه الســــلام ;افســــوس کـــه بجــــاے اینــــکــه درپـــی افـــکـارحســـــین باشــــند فقـــط زخــــم هــاے تنــــش رامیــبیـنند وبـــزرگــــتریــن رنــــج اورا کــــم آبــــی میــــدانــند۰                    اســـتاد شــهید علــــی شــــریــعتــی
گفتم یه سرکی بکشموبرم😁 خوب عزیزمن قبل خواب بروجیش کن تاوسط خواب جیشت فشارنیاره

اتفاقا همین کار رو انجام داده بودم،ولی بعدش تشنم شده بود دوباره اب خوردم😆

دو توصیه به خانم های متاهل👇                               1 ) هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید، شما یکی از آنها هستید.                                                  2 ) هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید، همسرتان یکی از آنهاس☺

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

[QUOTE=98135268]اتفاقا همین کار رو انجام داده بودم،ولی بعدش تشنم شده بود دوباره اب خوردم😆[/QUOTE

دلیل قانع کننده ایی بود  

ازتـــمام زنــدگــــیم تنـــها افتخــــارم ایــن اســــتــــ  کـــه  سیـــــــــدم                                                                                             مسئــله ایــن استـــــ  ؟عـــــده ایــی مـــرده متـــحـرکـــــ !  بــــراےحســـــین علیــــه الســــلام عــــزادارے میـــکـنـن,ونمـیـــفهمنـدکـــه ایـــنگـونه عـــزادارے بـــراے مـــرده ذلـــیلـی چــــون خــــودآنــهاسـتـــ !!!  نـــه بــــراےزنـــده جاویـــدی چــــون حســـــین علیـــــه الســــلام ;افســــوس کـــه بجــــاے اینــــکــه درپـــی افـــکـارحســـــین باشــــند فقـــط زخــــم هــاے تنــــش رامیــبیـنند وبـــزرگــــتریــن رنــــج اورا کــــم آبــــی میــــدانــند۰                    اســـتاد شــهید علــــی شــــریــعتــی
[QUOTE=98116933]بخوای دوتایی بشینیم پایتم من هرجا بری پایتم من شمالو بچینی پایتم من عاشقتم خب😍[/QUO ...

کاش نزدیکه هم بودیم شمالو میچیدیم😂😂😂😂

اولین باری که تو وان حموممون دراز کشیدم،لامصب انقد باکلاس بود میخواستم رگمو بزنم!!!  
1350
@ح_ریحانه     @آدریانا1376adriana     @narngk     @لیییییییلا ...

سلام به خواهر گلی 😊 

چطوری؟ 

دو توصیه به خانم های متاهل👇                               1 ) هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید، شما یکی از آنها هستید.                                                  2 ) هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید، همسرتان یکی از آنهاس☺
1307
@ح_ریحانه     @آدریانا1376adriana     @narngk     @لیییییییلا ...

سیلام 😍😘مامانم و امیر علی بودن

پسرمتومرا جانو جهانیچه کنم جان و جهان رو💖😍مسخره است اگر نفهمی...!!
خوبم ممنون  تو خوبی؟

قلبونت😍😍

آجی این روزا ویار نمیکنی؟ 

سیلام 😍😘مامانم و امیر علی بودن

سولام؛ 😎 این عینک بهم میاد😂

1308
سلام😊😊

دقت کردی مدیسا از وقتی که باردار شده ویار نداره، دقیقا برعکس 😂😂😂😂😂😂

حس میکنم کفیث شدم با اینکه دیشب حموم کردم😕یکی بیار منو بندازه حموم😕

منم دیروز ظهر حموم بودم، ولی امروز عرقی بودم با کارا خونه خواستم  دوباره برم خسته بودم 😩

دقت کردی مدیسا از وقتی که باردار شده ویار نداره، دقیقا برعکس 😂😂😂😂😂😂

😂😊من بارداریم لیلا ۴ ۵ کیلو اول لاغر کردم از بس هیچی نخوردم حتی اب هم نمیتونستم بخورم بعد جبران کردم😂😂😂

پسرمتومرا جانو جهانیچه کنم جان و جهان رو💖😍مسخره است اگر نفهمی...!!
1331