1147
1273
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 321524 بازدید | 129177 پست
دیپیکا کلا خوبه من تو فیلم کوکتل ازش متنفر شدم😐😕 اره این فیلم خوبه  ولی یهو ورشکست میشه مث ر ...

دیپیکا رو دوس دارم به نظرم خیلی زرنگ تر از پریانکاست

عروسی پریانکا رو دیدی همش عقده بود

ولی عروسی دیپیکا خیلی بی سرصدا بود دیپیکا میدونه چیکار کنه تا مضحکه مردم نشه😂😂😂پریانکا میگه میخوام طلاق بگیرم تازه الان

عاره ولی باحال بود من از دخترش حالم بهم میخورد🤢🤢

دیپیکا رو دوس دارم به نظرم خیلی زرنگ تر از پریانکاست عروسی پریانکا رو دیدی همش عقده بود ولی عروسی ...

چرا از دخترش؟

خدایی خیلی بهم میان دیپیکا ورانبیر سینگ

پسرمتومرا جانو جهانیچه کنم جان و جهان رو💖😍مسخره است اگر نفهمی...!!

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

چرا از دخترش؟ خدایی خیلی بهم میان دیپیکا ورانبیر سینگ

دختره چندش باعث شد داداشش اونجوری شه دیگه🤔

عاره بهتر از نیک و پریانکان😂😂😂اون کوتولس اون یکی بلند یکی تازه خانواده نیک از پریانکا خوششون نمیاد

1291

سلام   به همه....💋

فاصله طبقاتی یعنی اینکه لباس پاره تن  شخص ندارنشان فقر است و تن آدم پول دار مُد😔 سبزه بودن برای کارگری زیر آفتاب کار میکنه سیاه سوخته است وبرای پولدار برنزه😔لاغر بودن برای فقرا سوءهاضمه است و برای پولدار باربی😔
سلام عزیزم😘

خوبی  نارنجک جان..... 😘😘😘

فاصله طبقاتی یعنی اینکه لباس پاره تن  شخص ندارنشان فقر است و تن آدم پول دار مُد😔 سبزه بودن برای کارگری زیر آفتاب کار میکنه سیاه سوخته است وبرای پولدار برنزه😔لاغر بودن برای فقرا سوءهاضمه است و برای پولدار باربی😔
سلام میسی بوچ بوچ خواهر نانازم😊 چه خبر، ؟

سلامتی عزیزم شما چخبر

دیدی باز زلزله شد😭😭😭

کسی که میخواد بره ، دویدنو بهش یاد بدید... یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید وسط راه ضعف نکنه       برگرده...                                                                       و دقت کن اونی که میخواد بره میره ، دیگه داد نمیزنه دارم میرم، اونی که داره داد میزنه دارم میرم داره داد میزنه یکی جلومو بگیره :)
1320
سلامتی عزیزم شما چخبر دیدی باز زلزله شد😭😭😭

سلام آجی جونم خوبی؟ 

آجی دوتا از دوستان تاپیک اهواز زندگی میکنن، گفتن هیچ اتفاقی نیافتاده و زلزله آسیبی نرسونده بهشون 

@narngk    

البته مدیسا رو منش نکردم چون الان اهواز نیست و دزفوله؛ 

شما که غریبه نیستین، یه بار انضباطمو تجدید آوردم، شهریور مجبور شدم بیام ساکت بشینم تا قبول شم😂
سلام آجی جونم خوبی؟  آجی دوتا از دوستان تاپیک اهواز زندگی میکنن، گفتن هیچ اتفاقی نیافتاده و زل ...

خب خداروشکر 

وای چقدر نگران بودم مرسی از نگرانی درم اوردی🤩🤩🤩

کسی که میخواد بره ، دویدنو بهش یاد بدید... یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید وسط راه ضعف نکنه       برگرده...                                                                       و دقت کن اونی که میخواد بره میره ، دیگه داد نمیزنه دارم میرم، اونی که داره داد میزنه دارم میرم داره داد میزنه یکی جلومو بگیره :)
خب خداروشکر  وای چقدر نگران بودم مرسی از نگرانی درم اوردی🤩🤩🤩

دوستم رو که منش کردم اهوازی هست، گفت همه سالم هستیم؛ تو فکر نباش، پست رو هم ببینه جواب میده  

مثل خودت مهربونه ❤❤❤❤ 

شما که غریبه نیستین، یه بار انضباطمو تجدید آوردم، شهریور مجبور شدم بیام ساکت بشینم تا قبول شم😂
دوستم رو که منش کردم اهوازی هست، گفت همه سالم هستیم؛ تو فکر نباش، پست رو هم ببینه جواب میده   ...

قربونت برم من ❤😘

1226
خدا نکنه مهربونم 

ارزش بیشتر از اینارم داری 🤩🤩🤩

دوستم رو که منش کردم اهوازی هست، گفت همه سالم هستیم؛ تو فکر نباش، پست رو هم ببینه جواب میده   ...

خدا را شکر که چیزی نشدو خسارت نداشت.....