1265
1292
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 319661 بازدید | 128366 پست
من مشکی مشکییییی ابروهام از موهام مشکی تر انقدر دوست داشتم بور باشم بچه یور دوست دارم همیشه به خدا م ...

بیا عوض کنیم باهم😂😂.من عاشق چشم و ابرو مشکی.موهای مشکی😍😍😍به به

من اگر روزی شود نقاش این دنیا شوم🌸این جهان را عاری از هر غصه و غم میکشم🌸

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291
1307

تمووووووووووووووووووووومممممممممممممممممممممممم

شددددددددددددددددددددددددد🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

… و طوفان که فرونشست. یادت نمی آید چه به سرت آمد و چه طور زنده مانده ای.در حقیقت حتی مطمئن نخواهی شد که طوفان واقعا به سر رسیده. اما یک چیز مشخص استاز طوفان که درآمدی. دیگر همان آدمی نخواهی بود که به طوفان پانهاده بودی.
سلامتی.دارم اماده میشم ده روز دیگه برم سفر

سلام به روی ماهت، بسلامتی آجی انشالله که خوش بگزره 😀

شما که غریبه نیستین، یه بار انضباطمو تجدید آوردم، شهریور مجبور شدم بیام ساکت بشینم تا قبول شم😂

[QUOTE=95014119]تمووووووووووووووووووووومممممممممممممممممممممممم شددددددددددددددددددددددددد🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

سلام آجی خوبی؟  امتحان ها تموم شد؟

شما که غریبه نیستین، یه بار انضباطمو تجدید آوردم، شهریور مجبور شدم بیام ساکت بشینم تا قبول شم😂
1226
[QUOTE=95014119]تمووووووووووووووووووووومممممممممممممممممممممممم شددددددددددددددددددددددددد🥳🥳🥳🥳🥳 ...

سلاااام ااااااااااره تموووووم شدددددد🥳🥳🥳🥳🥳🥳

… و طوفان که فرونشست. یادت نمی آید چه به سرت آمد و چه طور زنده مانده ای.در حقیقت حتی مطمئن نخواهی شد که طوفان واقعا به سر رسیده. اما یک چیز مشخص استاز طوفان که درآمدی. دیگر همان آدمی نخواهی بود که به طوفان پانهاده بودی.
سلاااام ااااااااااره تموووووم شدددددد🥳🥳🥳🥳🥳🥳

بسلامتی قربونت برم، 😘😘😘😘😘😘😘😘 

میدونم خواهرم نمره های عالی میگیره، 😀 انشالله که  عالی پشت سر گذاشته باشیشون😊

بسلامتی قربونت برم، 😘😘😘😘😘😘😘😘  میدونم خواهرم نمره های عالی میگیره، 😀 انشالله که  ...

خدا نکنه❤️❤️❤️❤️❤️

مرسییییی ایشالله😘😘😘😘🥳🥳🥳🥳

اوفففففففف 😁😁😁

خدا نکنه❤️❤️❤️❤️❤️ مرسییییی ایشالله😘😘😘😘🥳🥳🥳🥳 اوفففففففف 😁😁😁

چه حسی داری، الان انگار تازه متولد شدی ، حس شادابی داری😂😂😂😂😂😀 

لی لی لی لی لی لی لی لی 😂😂😂

@لیییییییلا    

واای ارههههه میخوااام جییییییییغ بزنمممممممم🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🤩🤩🤩🤩

1311