1265
1273
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 323529 بازدید | 130054 پست
راستی بستنی من کو😡گفتم کنار بزارید برام  😂😂😂😂

منم نخوردم 😒

… و طوفان که فرونشست. یادت نمی آید چه به سرت آمد و چه طور زنده مانده ای.در حقیقت حتی مطمئن نخواهی شد که طوفان واقعا به سر رسیده. اما یک چیز مشخص استاز طوفان که درآمدی. دیگر همان آدمی نخواهی بود که به طوفان پانهاده بودی.

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

به این میگی باریدن؟ این بیشتر داره میریزه اس😂😂

همینم از سرت زیاده😑😒😝😝

… و طوفان که فرونشست. یادت نمی آید چه به سرت آمد و چه طور زنده مانده ای.در حقیقت حتی مطمئن نخواهی شد که طوفان واقعا به سر رسیده. اما یک چیز مشخص استاز طوفان که درآمدی. دیگر همان آدمی نخواهی بود که به طوفان پانهاده بودی.
1291
1323
به ارواح جدم نیستید درحدم و این صوبتا😝😝

اعتماد به سقفت همه رو کشته😏😏😏😏😒😒😒😒

منخوردمشش 

@آدریانا1376adriana    

مدیسا خورده بستنی من و تو رو، بیا دوتایی قلقلکش بدیم تا فردا صبح😂😂😂😂

شما که غریبه نیستین، یه بار انضباطمو تجدید آوردم، شهریور مجبور شدم بیام ساکت بشینم تا قبول شم😂
1226
@آدریانا1376adriana     مدیسا خورده بستنی من و تو رو، بیا دوتایی قلقلکش بدیم تا فردا صبح ...

بیااااا🤝🤝🤝🤝

مدیساااااا👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻

@مدیسا1365    

بوس بوس به به😙😙😙

دوستان ساغر اومده از راه دور اومده 😀 😂😂😂😂😂 

@مدیسا1365    

@ح_ریحانه    

@آدریانا1376adriana    

@سوگند22    

شما که غریبه نیستین، یه بار انضباطمو تجدید آوردم، شهریور مجبور شدم بیام ساکت بشینم تا قبول شم😂
1311