1421
1389
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 402559 بازدید | 160351 پست

امروز با کمال پرویی اومد محل کار نامزذم منم اونحا بودم  نمیدونین چقدر حرص خوردم چطوری انقدر پرو  هستن من دوستم ازدواج کرده یود  باهاشون بیرون نمیرفتم که راحت باشن اونوقت بعضیا چطوری انفدر راحت بی چشم رویی میکنند

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
یه بار منو دید من به این دختره سلام کردم باورتون میشه جواب منو نداد!!!روشو کرد اونور انگار ارث باباش ...

شما داداشتتتت پا تو کفشت کرده خخخخ؟ منظور کاری که شما بلدی اون بلد نیس انجام میده؟ یا داداش من میخواد کم نیاره خخخ

خدایا هوامو داشته باش   

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

بعضی ها هستن که به هم نوع خودشون رحم ندارن،  مثلا باید بگه همسرش هم خانم هست و ما خانم ها هوا ع ...

من خیلی شخصیتم ارومه صبرم زیاده لیلا ولی همیشه میگم اگر حساسیت نشون بدم روی نامزدم باز میشه فکر میکنه چه خبره ولی فهمیده من ازش متنفرم

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
1432
آدم حرصش میگیره مهم اینه که همسرت بی توجه باشه

اصلا تو این خط نیست میگه من خواهر دوستم مثل خواهر خودم میمونه هیج چشمی ندارم بهشون واقعا هم همینه اما متاسفانه فهمیده دختره عاشقشه

چه ادمیهههه  چارچشمی. به پا. حواست باشه

من موندم با چه رویی میاد 😐😐😐الان امیدش به چیه دقیقا داشتم نگاش میکردم دیدم یه جور خاصی نگاه میکرد به نامزدم‌ بعدش که رفتن کلی سردرد گرفتم

عه بسلامتی دختر دایی شدی

سلامت باشی عشقم 

دو توصیه به خانم های متاهل👇                               1 ) هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید، شما یکی از آنها هستید.                                                  2 ) هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید، همسرتان یکی از آنهاس☺
1394
من موندم با چه رویی میاد 😐😐😐الان امیدش به چیه دقیقا داشتم نگاش میکردم دیدم یه جور خاصی نگاه میکرد ...

آجی تو وقتی که میاد با همسرت مچ تر باش، یا شوخی کن، یا خاطره  جالب براش تعریف کن، یا با همسرت صحبت میکنی یواش صحبت کن که می اضافه بودن کنه، 

من جات بودم گیرش میوردم و زره چشمی نشونش میدادم،

دو توصیه به خانم های متاهل👇                               1 ) هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید، شما یکی از آنها هستید.                                                  2 ) هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید، همسرتان یکی از آنهاس☺
دختره یا پسر؟

پسر 

آجی تو وقتی که میاد با همسرت مچ تر باش، یا شوخی کن، یا خاطره  جالب براش تعریف کن، یا با همسرت ص ...

یه باز بهم چشمک زد نمیدوم معنی این کارش چی بود لیلا

یعنی قدمش مبارک😍😀

فدات شم❤❤❤❤❤

1403
@الی_74     @ح_ریحانه     @مدیسا1365     @sooriiiii2 &nbs ...

سلام لیلا جان.ببخش نیومدم ..مهمون داشتم.

من اره شدیدا تو فکرش هستم ولی ترس نمیزاره

من اگر روزی شود نقاش این دنیا شوم🌸این جهان را عاری از هر غصه و غم میکشم🌸
یه باز بهم چشمک زد نمیدوم معنی این کارش چی بود لیلا

همسرت بهت چشمک زد یا دختره؟

@رونی10     @سوگند22     @راشینا۰۰۹۹     @emili1369   & ...

سلام 

بنده ۱۷ ساله گواهینامه دارم چون میخواستم روپای خودم باشم و برای بیرون رفتن و کار و...محتاج کسی نباشم 

هرگز زانو نخواهم زد ...حتی اگر سقف آسمان از قامتم کوتاه تر گردد...
1339