1421
1389
عنوان

دورهمی دوستان دائمی

404175 بازدید | 160962 پست

سلام به همه دوستان جان،  تاپیک دورهمی زدم، هدف از زدن این تاپیک اینکه هر روز دور هم بیایم تو این تاپیک و صحبت کنیم، شوخی، دردل،و....... این تاپیک دائمی هست، انشالله که هر روز دوستان صمیمیت بینشون بیشتر بشه ،و هر روز بیان تو تاپیک، و اما اسامی دوستان 😀👇

لیییییییلا، سوگند22، معمار باشی، بستنننی، رونی10، 1خجسته 1، غمناکشونم، مامی ماهان، بروجردم، محبوب 75،آتش، فاطمه، اسرا 0000، ایگوانا، به_افرید1، دختر رویاها، اسکارلت، میمونت، راشینا0099، شاخ _نبات _حافظ، المیرا، تبسم_فور_آور، تخمه، شادی 64،کاپوووچینو، مدیسا1365، 

_harley_guin_

Nazanin36

Spook

Nilay

haware

Nazaniiiin

dokhishadammmm

esi

maman_baha

Safa76

s.m

Aramesh78

Jiigiili

Laguna

Sooriiii2

Jigartala

Marijun

Sangesabur

yaas1392

دو توصیه به خانم های متاهل👇                               1 ) هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید، شما یکی از آنها هستید.                                                  2 ) هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید، همسرتان یکی از آنهاس☺

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436

دستتون درد نکنه لیلا بانو 

و رقیه در سوگ پدر نشست.... مهربان دلشکسته ام! صبور صمیمی! مسافر غریب و کوچک من! مگر نگفتی که بابا که آمد آرام میگیرم؟ این همه نا آرامی چرا؟ مگر نگفتی بابا که آمد سر بر دامانش میگذارم و می خوابم؟   نه.... نه دخترکم نخواب. میدانم اگر بخوابی.... دیگر عمع نمیخوابد.... میدانم خواب تو .... خواب همه را آشفته میکند... نه!! نخواب دخترکم 
1447
و نیهان 😟❤

وای آجی واقعا شرمنده آنقدر رفتم و اومدم اسم نوشتم، باور کن خیلی ها رو نتونستم بنویسم 😘😘😘😘 شرمنده، ولی بیا آجی هر روز❤❤❤❤ باور کن ببخشید

دو توصیه به خانم های متاهل👇                               1 ) هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید، شما یکی از آنها هستید.                                                  2 ) هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید، همسرتان یکی از آنهاس☺
1396
@saraabi    سلام گلم اینم تاپیک لیلا جون😙😙

💙💙💙💙

از افکارم میترسی عقایدم آرامشت را تهدید می کنن میخواهی صدایم را در نطفه خفه کنی. این یعنی تو بهتر از هر کسی می دانی که اندیشه ی درست متعلق به من است نه تو!
وای آجی واقعا شرمنده آنقدر رفتم و اومدم اسم نوشتم، باور کن خیلی ها رو نتونستم بنویسم 😘😘😘😘 شرمنده ...

فدای سرررت 😍😘😘😘😘 دشمنت شرمنده

روحت شاد بابای خوبم😔یه صلوات یا فاتحه برای شادی روح پدرم بخونید.خدا بیامرزه رفتگانتون😔🌹صبورم کن خدایا😔(اصلا وقت نمیکنم بیام سایت🌹خدانگهدارتون👋)
@saraabi    سلام گلم اینم تاپیک لیلا جون😙😙

چه جالب منم میخاستم دعوتش کنم، دل به دل راه داره ها...

درون من جهانیست... برای اداره آن هزاران راه امتحان کردم... و بهترین فرمانروای جهانم وجدانم است.. و چه کافیست... 
1442