2737
2734

بسپر به حكمت خدا عزيزم

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوای صددرصد نتیجه بگیری ای وی اف کن

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)
2731
حالا مگه پسر چ گلی ب سرتون میزنه ک انقد اصرار دارین پسر شه؟؟ببخشید رک گفتم

چرا اینجوری میگین هرکسی به یه جنسیت علاقه داره دلیل نمیشه توهین بشنو

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)
2738
چطوريه

هزینه اش خیلی بالاس تو آزمایشگاه از سپرم شوهرت و خودت بر میدارن هر کدوم پسر بود برات انتقال میدن

البته ریسکم داره که بگیره یا نگیره

توهین نکردم واقعیتو گفتم آخه اکثرا راهکار واسه پسر میخوان انگار چیه 

خب چه اشکالی داره پسر دوس داره همون جوره که خیلیا دختر دوس دارن

2706