2703
2553
عنوان

بياين فردا زايمانمه😓😓😓

1037 بازدید | 85 پست

تنها نشستم دارم شام درست ميكنم يه نفر نيومد بگه حالت خوبه؟كاري داري؟يه امشب و بخواب لاقل 😓 يه بچه ديگه م دارم اونم هست شوهرمم سه روزه قهره هنوز اسم انتخاب نكرديم براش كسي ديده بودين عين من زايمان كنه؟شانس كه نباشه نيست كه نيست عرض اينكه ادم و اروم كنن بخندونن عزا و جنگ و دعوا و بي كسي بود فقط زندگيم 😰

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقدر خدا من وًتنها افريده 😓😓😓😓لاقل يكي نيست بشينه دو ساعت باهاش درد دل كنم اي خدا ناي نفس ندارم دارم برا كارام و ميكنم كم اوردم ديگه😭😰

2720

دلم می خواد مردها را فقط تا می خورند بزنم فقط همین .بمیرم برات - مهم نیست عشق به بچت بده حالت را خوب می کنه اون خاک بر سر هم بالاخره  پیداش می شه 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا سپردم به خودت انتقام من را خودت با عروس دومشون بگیر
2714
عزيز دلم خودت با همسرت خرف بزن اشتي كن بسلامتي ايشالله زايمان خوب و راحتي داري

حرف بزنم؟عزيزم راه ميره فحش و بد  و بيراه ميده بچم سر درداي عصبي گرفته ولش كن بايد دعوا كنيم اصلا نميگه صبح ساعت چند ميخواي بري😰

ای وای ناراحت شدم چه شرایطی 

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی
2706