2733
2734
عنوان

عذاب وجدان بیاید لطفاااا

256 بازدید | 36 پست

خانومااگه یکی عاشق شماباشه اماشما کس دیگ رو دوسداشته باشین وقرارازدواج داشته باشین واخرش باهم ازدواج کنید ک باعث بشه اون اقایی ک عاشقتون بوده زیرفشارروحی معتادبشه بااین ک قبلش دانشجوی ارشد عمران بوده وتوکارش خیلی موفق اماالان معتادشده وداغون ودرسوکارشوول کرده عذاب وجدان میگیرید؟درصورتی ک هیچوقت کوچکترین ارتباطی باهاش نداشتین وبهش امیدی ندادین؟

شخصی ازعالمی که عمرطولانی کرده بود راز عمرطولانی او را پرسید؟عالم گفت:هرگز با نادان بحث نکردم،شخص گفت،مگرمیشود؟ عالم درجوابش گفت:حق باشماست نمیشود...😊

استارتر ببخشید

بچها چرا نمیتونم امضامو تغییر بدم؟؟ مینویسم ولی جایی نداره ک ذخیره بشه

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

شما مقصر نیستی گلم پس عذاب وجدان نداشته باش .... خوب این طبیعیه به خاطر حس انسان دوستانه ناراحت هستی اگه اشناست از طریق کسی کمکش کن 

لبخند خدا را در لبخند های معصومانه فرزندانم دیدم 

نه عذاب وجدان بابت کاری که نکردم اون آقا ارادشون ضعیف بوده و با کوچکترین چیز خودشو باخته 

دلیل ندارد بـہ توفکر کنم تو ناخوآگاه در ذهن منی...برای حل شدن مشکلاتمون یه صلوات مهمونم کنید...مامان جون نمیخوای بیایی تو دلم نمیخوای منم حس مادر شدنو بچشم چشم انتظارتم عزیزمادر بیا و سوپرایزم کن بیا و تنهایامو جبران کن بیا همدمم شو بیا که پا به پای هم بچگی کنیم اگه من بچگی نکردم با هم دیگه جبران کنیم اگه حس مادر و دختریو نچشیدم بیا منو تو با هم بچشیم منتظرتم عشق کوچولوی من💖

من تقریبا همچین بلایی سر خودم اومد البته کارطرف به معتادی نکشید ولی خیلی گریه میکرد واقعا ادم عذاب وجدان میگیره درصورتی ک هیچ تقصیری هم نداره کاری هم ازدستت برنمیاد بنظرم بهتره براش دعا کنی و زبادبهش فکزنکنی عذاب وجدان ک گناه تو نیست ک اون عاشقت شده ولی دله دیگه ادم نمیتونه با خودش کناربیاد

خیر میتونست پا پیش بذاره

چون میدونست دختره کس دیگ رومیخواد اول سعی کردازهم جداشون کنه دید نمیشه دیگ مطرح نکرد فقط بعدعروسی دختره بهش گفت من بخاطرتو ب این روز افتادم

شخصی ازعالمی که عمرطولانی کرده بود راز عمرطولانی او را پرسید؟عالم گفت:هرگز با نادان بحث نکردم،شخص گفت،مگرمیشود؟ عالم درجوابش گفت:حق باشماست نمیشود...😊

نه اصلا عذاب وجدان نمی گیرم

کسی که به خاطر نرسیدن به عشقش میره معتاد میشه شخصیت خودش ضعیفه که نتونسته با واقعیت کنار بیاد‌.

حالا بیا گند بزن به زندگیت و پطروس فداکار بشو و باهاش رابطه برقرار کن که کمکش کنی ترک کنه، بعد شوهرت بفهمه و بگه خیانت کردی و آبروتو ببره ، اون موقع بیا اینجا تاپیک بزن که شوهرم میخواد طلاقم بده😲😲😲😲

به جای عذاب وجدان بشین زندگیتو بکن و شوهرتو بچسب و بدون اصلا تقصیر تو نیست که اون الان معتاده

چشم های او ضریح مقدسند، منزلگاه ابدی بوسه
2706