2726

آروم و متین صحبت کردن 

با آرامش از منافع خودمون و زندگی مون دفاع کردن

کتاب خوندن

اطلاعات عمومی بالا

مرتب و اتو شده و هماهنگ و مناسب هر مکان لباس پوشیدن

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2069193/ست-ساق-و-روسریست درست لباسا 

مثل ست ساق و روسری

ست روسری و دامن

یا ست روسری و دامن و ساق

فروشگاه من :انواع ست روسری وساق با دامن زیور الات تزئینیmahhgol77@ این ایدیمه لطفا پی ام بدین تا براتون لینک بزارم

نمیدونم ولی منم تصمیم گرفتم باکلاس باشم.من چادریم تصمیم گرفتم لباسی رنگ شاد از زیر چادر بپوشم.مثلا روسری رنگ شاد.کفشام همیشه واکس زده باشه.اتوی شلوارم هندونه قاچ کنه.ناخونام مرتب سوهان کنم.خیلی وقته ناخونام کوتاهه.دیگه میذارم یه ذره بلند شن.عطر و ادکلن به خودم بزنم مرتب.البته این آخریو همیشه میزنم.ابروهامم میخوام سایه بزنم.پول مولم ندارم  البته اینا موارد ظاهری بود فقط.رو حرف زدن و تن صدامم تمرین میکنم باحال شه

مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟
نمیدونم ولی منم تصمیم گرفتم باکلاس باشم.من چادریم تصمیم گرفتم لباسی رنگ شاد از زیر چادر بپوشم.مثلا ر ...

افرین تن صدا و خنده و حرف زدن و غذا خوردن خیلییی مهمه

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
خب ظاهر مهمه ولی بعضیا رفتارشون هم بیکلاسه

الان اين تينا تو اينستا با كلاسه ؟!!!!!

همه كارايي كه گفتي كرده)پيشي خوشمله)

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
2706