2733
2734
عنوان

علایم اولیه بارداری چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 23 پست

خداروشکر یکی پیدا شد دوماهه که پری هام نزدیک یه هفته جلو می افته اخرین پریم روز ۱۶ باید میشد که روز دوازدهم شدم اونم سه روز بعد سه روز لکه قهوه ای خییییلی کم و بعد اونم کلا قطع شد دوسه روز بعدش سرگیجه شدید داشتم و حالت تهوع خیلی کم اونم اول صبح ها به نظرتون از چی میتونه باشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهش میکنم جوابمو بدید من توی این چن ساله که پریود میشم سابقه نداشتم پری هام ۳ روزه باشه همش ۷ روزه ...

عزیزم نگران نباش بدن تغییر میکنه..قرص مصرف نمیکنی؟برا حاملگی اقذام نمیکنی؟یه مقدار هورمونات بهم ریخته احتمالا.حتما به دکتر زنان برو و ی ازمایش برات میده خیالت راحت میشه

2731
عزیزم نگران نباش بدن تغییر میکنه..قرص مصرف نمیکنی؟برا حاملگی اقذام نمیکنی؟یه مقدار هورمونات بهم ریخت ...

برای حاملگی اقدام میکنم الان ۴ ماهه تو اقدامم دوماهه که پری هام یه هفته جلو میفته اخرین بارم ۱۲ شدم و به مدت سه روز بعد از اونم لکه قهوه ای و بعدش کلا قطع شد و سرگیجه داشتم شدید و اول صبا حالت تهوع خیلی کم الانم بعضی وقتا شام میخورم حالم بد میشه انگار میخوام بیارم بالا از بستنی کیم خیلی خوشم میومد از اونموقع به بعد حالم بد میشه از اسم بستنی و کاکائو  حالت تهوع میگیرم 

برای حاملگی اقدام میکنم الان ۴ ماهه تو اقدامم دوماهه که پری هام یه هفته جلو میفته اخرین بارم ۱۲ شدم ...

عزیزم حتما باید دکتر بری و ازمایش بدی یه ویتامینی چیزی توی بدنت کمه. حتما برو ازمایش بده.چون سرگیجه شدید داری دست کم نگیر ولی کلا بهم ریختن دورت مال اینم هست که تو اقدامی 

2738