2726
عنوان

علایم اولیه بارداری چیه

305 بازدید | 23 پست

سلام بچه ها من پنجاه  روزمه  ولی غیر از سینه درد چیز خاصی نداشتم تا حالا سینه درد هم بیشتر صبح ها میگم شماها چطور بودید بعد یذره شکم اوردم عجیبه تو پنجاه روزگی حالا بعد از تعطیلات میرم دکتر ولی نگرانم که نکنه باید علایم داشته باشم و من ندارم

منم علایم خاصی نداشتم.همه مثل هم نیستن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

منفقط سینه درد داشتم

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میشه کسی احتمال بده من چمه؟

پانزدهم ماه قبل پری شدم

این ماه اقدام داشتم

خودم پلی کیستیک هستم و پریود نامرتب دارم

لترزول و متفورمین خوردم

درضمن این ماه پولیپ رحم داشتم برداشتم

بعد

حالا ۱۰ روزی میشه زیر دلم دقیقا بافت روی رحمم خیلی سفت میشه یعنی دستت میزنم خودم حس میکنم سفتیشو

گاهی کمتر میشه سفتیش گاهی بیشتر

درد هم داره

امروز ۲۱ هست و من هنوز پری نشدم

بیبی چک ۳ بار در طول ۲ هفته گذشته گذاشتم که همگی منفی بود من علایم پری دارم ولی نمیاد راحت بشم

یکدرصد هم احتمال میدم باردار باشم راسی یکمی هم ترشح سفید بدون بو دارم

یعنی چمه

نکنه سرطان گرفتم گریهههه

میشه کسی احتمال بده من چمه؟ پانزدهم ماه قبل پری شدم این ماه اقدام داشتم خودم پلی کیستیک هستم و پر ...

عزیزم هیچیت نیست هورمونات بالا پایین شده بی بی چک هم دو هفته بعد از تخمک گذاریت جواب میده 

خدایا همه مادران منتظر رو به آرزوشون برسون و همه مادران باردار رو هم نی نی شونو سالم بده بغلشون آمین 😍😍🙏🙏

استارتر جان از هفته هشتم علائمات شروع میشه و هفته ۱۰ و ۱۱ حالت تهوعهای شدید میاد سراغت عجله نکن

خدایا همه مادران منتظر رو به آرزوشون برسون و همه مادران باردار رو هم نی نی شونو سالم بده بغلشون آمین 😍😍🙏🙏
2706