2737
2739
عنوان

عرق زیاد میکنم بوی عرقمم تنده چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2529 بازدید | 78 پست
مرسی عزیزم منم دکتر میرم  اینجوری که دیدم شما گفتیدنگرانم کرد واقعا چرا تا الان به این فکر نب ...

حتما تو فکرش نبودی 

الان ک ازدواج کردی حساس شدی

حل میشه عزیزم

نگران نباش

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما تو فکرش نبودی  الان ک ازدواج کردی حساس شدی حل میشه عزیزم نگران نباش

آره دقیقا  همین که گفتی 

مرسی عزیزم

انشالا

هم راهکار دوستان امتحان میکنم هم دکتر میرم

راستش من نیازی ب دکتر رفتن نمی بینم  من تیروئید دارم چند ساله  اما با دارو کنترل شده هست ...

من نمیدونم که تیرویید دارم یا نه 

اگه برم باز از حالم باخبر میشم

ولی زاج سفید رو حتما امتحان میکنم

باید خودمون پودر کنیم؟

مثل سفیدابه؟

2731

اگرازقدیم اینطوری بودی که هایپرهیدروزهستی وفقط بابوتاکس زیربغل فقط اندازه تعریقتومیتونی کنترل کنی ولی اگه یکدفعه اینطوری شدی یا تیروئیدداری یا کیست رحم یاتخمدان داری خدای نکرده یایه جای بدنت عفونت داره که اینطوری عرقت بومیده حتما ایناروچک کن.استفاده زیادازمام ولوسیون چون زیربغل پرازعروق وغددلنفاویه اصلا درست نیست وخدای نکرده باعث سرطان لنفوم یاسینه میشه .توی غذاهات مراعات کن تندی وسرخ کردنی وموادکافئین دار وکلا گرمی کمتربخور.ان شالله مشکلت حل میشه

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
2738
من نمیدونم که تیرویید دارم یا نه  اگه برم باز از حالم باخبر میشم ولی زاج سفید رو حتما امتحان ...

مثل نبات سفید هست 

اره دیگه 

خودت پودر کنی بهتره

من خودم همیشه فلفل سیاه و دارچین و این جور چیزا رو خودم پودر می کنم 

چون تمیز تر و با کیفیت تر میشه 

زاج سفید هم همینطور 

توکل بر خدایت کن‌‌؛؛  کفایت میکند حتما 
سنگ مرداب استفاده میکنم میگن جوش شیرین هم خوب ولی سنگ مرداب بعد حموم بزن من چیزای دیگ استفاده میکردم ...

عزیرم ی تحقیق بکن تو. نت

میگن سنگ. مرداب اصلا خوب نیست بزنی ب بدنت 

فکر. می. کمک زاج سفید بی خطر تر باشه

توکل بر خدایت کن‌‌؛؛  کفایت میکند حتما 

سلام عزيزم

ببخشيد من اين چند روز خيلي گرفتاري داشتم  امروزيكدفعه يادم اومد تو ختم شركت كردم شرمنده تون هستم امروز به نيتتون خوندم و دعاتون كردم ان شاالله كه حاجت روا بشين حلال كنيد 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2706