2733
2734

سلام

عرق زیاد میکنم بوی عرقمم جوریه که بقیه متوجه میشن  همسرم گفت چقدر تو عرق میکنی 

مام و اسپری  ضد عرقو و بادی اسپلش هم دارم هیچ تاثیر و موندگاری نداره

همیشه زیر بغلم عرق میکنه خسته شدم 

چیکار کنم؟ کسی مارک خوبی سراغ داره از اسپری یا بادی اسپلش یا لوسیون؟ که تاثیر بزاره 

ادویه های تند سیر پیاز  کمتر استفاده کن

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضیا کلا اینطورین

دکتر برو عزیزم

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
2728

برای عرق نکردن میدونم که خاکشیر و تخم شربتی خوبه عزیزم

باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای ، تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک "تو" ، با بودن "تو" راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای.❤💛#"گابریل گارسیا مارکز"

يه مدت پماد زينك اكسايد استفاده كن 

البته زياد نه هفته اي يكي دوبار

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
2738

باید از داخل بدن هم درمان بشی 

مام و بادی اسپلش و این چیزا فقط خارجیه 

سعی کن فلفل ..غذای تند . پیاز . سیر . و از اینجور چیزا اصلا نخوری

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥

ببین بادی اسپلشو اسپریو اینا یجور سرکوب کردن بوعه تو باید  مشکلتو از ریشه حل کنی اگ کم میری حموم زیاد برو لباس زیرتو عوض کن از درمانای طبیعی استفاده کن و بهترین راهکار برو دکتر شاید غددت مشکل دارن

عزیزم من سکرت استفاده میکنم راضیم اما شما باید بری دکتر برو متخصص غدد این ربطی به مام نداره مشکل داخلی هست حالا یا تیروئید یا غدد یا حالا هرچی من ک نمیدونم اما عادی نیست 

2706