2703
2553

به رفتار داداشم نسبت به دختر یکی از اقوام مشکوکم 

حالا دیروز رفته بودیم مهمونی بعد این دختره هم با مادرش اومده بود قرار بود دختره و مادرش برن سر به یکی از اقوام مون بزنن که جراحی کرده وقتی داداشم این و شنید اصرار داشت که ماهم باهاشون بریم با این حال ما قول به خاله ام داده بودیم که بریم خونه خاله ام ولی به اصرار داداشم دیگه رفتیم سر به مریض بزنیم به نظر تون حدسم درسته یا نه 😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
یعنی خواهر شوهر شدم رفت 😕 کلآ خیلی رفتار مشکوکی داره نسبت به دختره 

اره دیگ قاطیه فحشا شدی 🤣

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
2714
خب شما که خواهرشی ازش بپرس. بشین باش حرف بزن. خواهری برا همین جور وقتاس دیگه 😄😄

آخه میگم شاید حدسم اشتباه باشه عزیزم😕 بعد رفت و آمدمونم تقریبآ زیاده با دختره و خانواده اش خجالتی میکشم😥

آخه میگم شاید حدسم اشتباه باشه عزیزم😕 بعد رفت و آمدمونم تقریبآ زیاده با دختره و خانواده اش خجالتی م ...

عزیم،یمدت دیگه صبرکن،رفتاراشونو  زیرنظر بگیر،بعدا  باداداشت صحبت کن،حالا شاید مثلاحوصله خونه خاله رو نداشته گفته مام بریم دیدن مریض،یا هرچیز دیگه ای😉

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
اینم درست میگید شما عزیزم😍

کار از محکم کاری عیب نمیکنه😄 انشالله خوشبخت بشه داداشتون😘

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2706