2726
عنوان

سونوگرافی NT

11332 بازدید | 47 پست

سلام خانوما. من امروز سونو گرافی nt انجام دادم ولی هرچی تو برگه جواب سونو نگاه میکنم nb رو نمیبینم. 

ولی به جاش نوشته IT (Intracranial Translucency) مشاهده شد و در حد طبیعی است. این یعنی چی؟؟

جنسیتم نگفت😢😢. گفت مشخص نیست هنوز تو هفته ی 11. 

از خواب چو برخیزم؛ اول تو به یاد آیی... مولانا

يه برگه مشكي ك ريز ريز نوشته شده باشه نداده بهت؟! مث عكس خود جنين ولي اين نوشته داره روش

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای منم‌تو ان تی نوشته بود ان بی جز غربالگری دوم میباشد دومی ک همون انونالیه انجام دادم گفت همه چیز اوکیه و بهم‌نشونش دااد

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2728
مینویسه nb . عدد ان تی هم مینویسه .‌ صربان قلب  قد  و دور سر  طول استخوان ران. ...

استخوان ران و دور سر که واسه آنومالیه

جنین تو این سن اصلا استخون نداره😶

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
برای منم‌تو ان تی نوشته بود ان بی جز غربالگری دوم میباشد دومی ک همون انونالیه انجام دادم گفت همه چیز ...

جدی!! اخه توی دفترچه م دکتر درخواست سونوی nt و nb نوشته بود. 

از خواب چو برخیزم؛ اول تو به یاد آیی... مولانا
1.1 عدد nt ک نوشته نسبت ب سن بارداری نرمال است. عددش بین چند تا چند باید باشه؟

بالای ۳ غیر نرماله 

باید با آزمایش خون تطبیق بدن ولی

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2706