2737
2734
عنوان

رابطه ى ١٠ ماهم تموم شد

1872 بازدید | 84 پست

دارم ميتركم ديشب ٩ ماه رابطمون تموم ميشد ميرفت تو ١٠ ماه، تنها كسى بود كه باهاش اينقدر مونده بودم، تنها كسى بود كه همه جا ازش ميگفتم، جلو همه ى دوستام و خونواده اوردمش،اندازه ى ١٠٠ سال شكستم، خورد شدم، نابود شدم، چتامون، عكسامون، جاهايى كه ميرفتيم، دوستاى مشتركى كه زنگ ميزنن سراغ اونو ميگيرن، همه ى اينا دارن با هم تيكه تيكم ميكنن دارم قلبمو پاره ميكنن اينقدر گريه كردم اشك ديگه از چشمام نمياد گلوم از بغض درد گرفته دارم خفه ميشم... ما همو دوست داشتيم ما همو خيلى دوست داشتيم ركسانا همه ميدونستن اينو، انصاف نبود بزاره اينقدر راحت برم انصاف نبود خاطره هامونو تموم كنه، انصاف نبود اينجورى بشه واقعا، چرا بايد اينجورى تموم بشه؟؟ مگه كم عاشق هم بوديم؟ مگه كم براى هم مرديم؟ مگه كم برا هم جون ميداديم؟ پاى هم وايساديم با خوب و بد هم ساختيم، مگه كم همو بوس كرده بوديم؟ كم تو بغل هم بوديم؟ كم بغل هم خوابيده بوديم؟ با هم اشپزى كرده بوديم!صب تا شب تو دانشگاه با هم بوديم دو ترمو
چند روز ديگه ترم جديده ما ميميريم همو ببينيم كه، ما مى مى ريم همو بِ بى نيم

نميدونم سر چى تموم شد، الكى الكى لج بازى، دارم ميميرم

از پريشب تا حالا نخوابيدم دارم گريه ميكنم زنگ زدم بهش امروز سه بار جواب نداد، نميخواد ديگه منو

نميخواد😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

از حسین آقا رسیدیم به رکسانا ....

رکسانا کیه ؟؟؟؟

استاتر خانومی یا آقا ؟؟؟؟

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2738

واااای چقدر کم صبری

والا من با دوستم انقد قهر میکردیم و بای برای همیشه میگفتیم

الانم ۶ ساله زنو شوهریم

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
2706