2726
عنوان

باز شدن دهانه رحم

73703 بازدید | 49 پست
سلام
من امروز در 39 هفته و 1 روز از بارداری دومم هستم (اولی هفته 42 بدون باز شدن دهانه رحم و با آمپول فشار دردهای زایمان القا شد) دیروز دکتر در معاینه گفت که دهانه رحم 2 سانت باز شده اما ممکنه تا دو هفته دیگه هم زایمان نکنی!
میخواستم از تجربیاتتون بدونم
دهانه رحم شما هفته چندم باز شد و چقد و چند وقت بعد زایمان کردین؟

ممنون میشم تجربیاتتون رو به من هم بگین
یادت باشد، هوایم را بی اجازه داشته باشی!
ممنون مامان کوچولو....من دیگه وقت زایمانمه..اینجوری دلم میخواست بدونم احتمال اینکه همین امروز و فردا زایمان کنم هست یا اینکه اصلا معلوم نمیکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خانمی گلم بستگی به پیشرفتت داره مثلا من توی یه هفته دهانه رحمم همون سه سانت باز بود اخرشم به بستری شدن کشید . تا میتونی راه برو. منم خانمی هیچ دردی نداشتم خیلی کم بود مثل پری ولی خوب هفته 41 که شدم پزشک ختم حاملگی داد و با زور امپول فشار بچم بدنیااومد
شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
مرسی جیگر عزیز..... پس تو یه هفته دنیا نیومد...
البه من کامنت بالاترم که نوشته بودم همه اینا در یه روز بود اشاره به نفس عزیز بود
ممنون از پاسخگویی ات
من چهارشنبه ترشح داشتم ولی کم بود پنج شنبه زیادشد رفتم دکتر گفت دهانه رحمت 2 سانت باز شده چون هفته سی

و پنجی برو بیمارستان احتمال اینکه زایمان کنی زیاده منم رفتم که موقع معاینه کیسه آبم پاره شد و زایمان کردم
2706