2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها.من بعد از کلی گشتن بین آرایشگاه های تهران از جماه گل یوسف آباد،شیرین فشندی، ستاره ها، عروس سرا، ری را، نازک، چهره ها، نیکادل، گیوا،و دیگه بقیه رو یادم نمیاد گل بانو رو انتخاب کردم اما نمی دونم با کدومشون بر دارم آلیس یا انسیه یا کاترین. کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟
2720
من 2 سال پیش برای عروسیم رفتم گلبانو. همه آلبوم ها را دیدم و به نظرم کارهای کارترین متنوع تر بود . بقیه همه از دم عروسهاشون مثل هم بودند. اما کاترین با توجه به چهره خود عروس کارهاش فرق می کرد. البته کاترین فقط میکاپ کار است و من از آرامش و اخلاقش خوشم آمد. به موقع هم کارم را راه انداخت.
بقیه شون کمی پر افاده بودند .
من خودم کلا کم آرایش می کنم و از آرایش خودم راضی بودم . برای من که کم آرایش می کنم کمی زیاد به نظر میامد اما بعدا که دیدم عکسهام هم خوب شده راضی تر شدم .
رنگ موهام را خوب درآوردن.همه تعریف کردند. تل را خودشون انتخاب کردند که من هم خوشم آمد. تور را هم قشنگ درست کردند.
ناخن مصنوعی را به جای چسب مخصوص با چسب راضی چسبوند که فرداش بیچاره شدم تا کندمش.

سال 88 قیمتش 800000 تومن شد. یه تل هم کرایه داد 50000 تومن . که فردا صبحش پس دادم بهش.
خانم های محترم. میشه لطف کنید یه وقت کوچولو بذارین و جوابم رو بدین.
این لیست ارایشگاه هایی هست که میخوام برم ببینم. حالا تو هر کدوم رو رفتی یا بقیه بچه اگه عروسی ازشون دیدین خوشتون نیومده یا کارش رو پسندیدن یا چیزی شنیدین بهم بگین لطفا. خیلی لطف میکنین.
تهرانپارس
1. گل سرخ
2. گل ارا
3. گلها
4. مرجان
5. سالومه
نیرو هوایی- پیروزی- تهران نو:
1. الماس
2. پری
3. مائده
4. سرخپوش
5. ترنم
6. نفیس
7. گلک
7. نگین
8. وانیا
9. مائده
نازی اباد:
1. مهتاب
2. پریچهر
3. میهن دخت
متفرقه:
1. چهره ها
2. گل بانو
با این حساب من 19 تا ارایشگاه رو باید برم ببینم.
نظرتون چیه که برم گلها و گا ارا رو فقط ببینم و از بین این دوتا یکی رو انتخاب کنم؟
گل ارا ابروها رو که کامل تیغ نمیزنه؟
مرجان هم شنیدم کارش خوبه.
به خدا خیلی کمکم میکنید اگه جواب بدین. اصلا وقت ندارم.
باید یاد بگیری جوری خسته شی که مزه چیزهای دو رو برت از بین نره.
فرزانه جان گل سرخ خیلی خوبه میتونی بری آلبوم هاشو ببینی مخصوصا زهره هر جوری که بخوای میکاپ میکنه حتی انتخاب رنگ با خوده عروس هستش در ضمن کلی کار برات انجام میدن از طراحی ناخن گرفته تا طراحی بدن ....و ناهار هم با خودشونه لازم نیست ناهار ببری حتما گل سرخ یه سر بزن
2714
هر سوالی در باره ارایش .گریم زیبایی رنگ مو و..... داری کلیک کن.....

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=35931&PageNumber=35
.................................................................................................................................

http://www.beauty-salon-roze.blogfa.com سالن ارایش و زیبایی رز
.................................................................................................................................

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=90688
شروع ثبت نام کلاس های گریم خود ارایی و ....
کلیک کنید.....
فرزانه جون

الماس یا پری که یه دونه ان من برای عقدم رفتم و اصلا راضی نبودم

اما برای عروسیم اگر سمت تهران نویی بلاند رو هم بهت پیشنهاد میدم من برای عروسیم خیلی راضی بودم خیلی خیلی
2706