2726
خانومی میشه ادرسش رو بهم بدی. خیلی ممنون میشم. قیمتش چطوره؟ تلفن؟
راستی میتونی عکس هم بذاری من سریع بینم بعد برداری؟
باید یاد بگیری جوری خسته شی که مزه چیزهای دو رو برت از بین نره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام
من تازه عضو شدم و راستش دنبال یه آرایشگاه تو محدوده ونک هستم.
عروسی یکی از دوستامه و منو از شهرتان دعوت کرده؛عروسیشون ولنجکه.
دنبال یه آرایشگاه هستم که خوش مسیر باشه و هزینه مناسبی داشته باشه.
ممنون میشم که کمکم کنید.غروسی همین 5 شنبه هست
خدا یا شکرت ،به لطفت وارد هفته 26 شدم
2728
سلام دوستان گلم .من تازه عضو شده ام.عروسی من بعد از ماه صفر آخره بهمنه. از آرایشگاهای خیلی خوب که کارشان را تایید میکنید با قیمت حدود 500-600

میتونید بهم معرفی کنید؟ خیلی نگرانم که وقت کم بیارم و اراشگاه خوب پیدا نکنم..ممنون میشم کمکم کنید
مژی جون به نظر من کاره گلبانو اصلا قشنگ نیست من حتی بیعانه هم دادم ولی رفتم پس گرفتم. یه بار رفتم خیلی عروساش خوب بود ولی دفعه بعدی همه عروساشون زشت شده بودن . هم مال کاترین هم مال الیس. افتضاح بودن. منم ریسک نکردم پولمو پس گرفتم
سلام
بچه ها من نامزدیم رفتم آرایشگاه الی مر ،گریمورم مهتاب بود.واقعا از کارش راضی بودم .توی سعادت آباد.هزینه نامزدی من شد 450 عروسی رو حول و حوش 600-700 می گیره و به نظرم اگه دنبال آرایش لایت هستید ضرر نداره اگه آلبومشو ببینید...آرایشگاه محیط خوب و آرومی داشت...اخلاق خودشم خیلی عالی بود.قبلا هم توو چهره ها بوده....من جاهای زیادی رو دیدم...عروس سرا،گلدن بیوتی،چهره پردازان و ..... اما اینجا هم کارش خوب بود هم قیمتش مناسب بود
سلام دوستان.من تازه عضو شدم.چند ماه دیگه عروسیمه.دنبال یه ارایشگاه میگردم که کارش لایت و با دوام باشه.راستش چون چهره ام خوبه طرفدار ارایش لایتم.بین 500 تا 800 هم واسش در نظر گرفتم...عروسیم هم تو یکی از باغهای جاده کرجه.5کیلومتری تهران.کسی یه ارایشگاه مطمئن که به شرایط من بخوره تو تهران یا کرج میشناسه لطفا؟؟اگه ادرس یا شماره تلفنشم بدید ممنون میشم
2706