2737
2734
عنوان

بچم سه روزه تب داره چيكار كنم😓

277 بازدید | 32 پست

پسرم سه روزه تب داره دكترم بردم داروهاشم مرتب ميخوره ولي باز پيشونيش داغه😔 چيكار كنم خوب شه زودتر😓

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️

چندوقتشه؟بقول قدیمیا بچه رودل کرده.چای خاکشیر بهش بده ناشتا خوب میشه.

چای خشک کمی با خاکشیر بجوشون خنک شد بهش بده.اصلا شیرینش نکن.همونجور تلخ.

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام مرتب پاشویه کن 

در کنار این کارا دعای نور بخون حضرت فاطمه س میخونده برا تب بچه هاش

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !
چندوقتشه؟بقول قدیمیا بچه رودل کرده.چای خاکشیر بهش بده ناشتا خوب میشه. چای خشک کمی با خاکشیر بجوشون ...

يك سالشه فك نكنم بخوره چايي دوس نداره 😑

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
2738
پاهاشو مدام اب ميزنم رو پيشونيش دستمال نم دار ميزارم باز فايده نداره😔

پیشونی کشاله ران و قفسه سینه با آب ولرم و دستمال تن شویه کن خیلی خوبه سریع تبش میاد پایین.فقط حواست باشه آبش سرد و گرم نشه

بچه ها زیر دو سال یه بیماری میگیرن که ویروسی و سه چهار روز تب میکنن بعد بدنشون دونه های قرمز میپاشه بعد هم خوب میشن

فقط تبش رو کنترل کن که خیلی بالا نره به احتمال زیاد هم ببری دکتر اگر تبش ۳۹ یا ۴۰ باشه شیاف کودکان میده

پروردگارا، من به هر خیری که به سویم بفرستی سخت نیازمندم💖💖💖
پیشونی کشاله ران و قفسه سینه با آب ولرم و دستمال تن شویه کن خیلی خوبه سریع تبش میاد پایین.فقط حواست ...

حتما. ميدوني بهش اب ميزنم گريش ميگيره بچم😭 الان دو روزه حموم نبردم از ترسم😑

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
2706