2737
2734
عنوان

آقا چرا دختر من اینطوریه طبیعیه؟

472 بازدید | 29 پست

16 ماهشه شبا که تا صبح 100 بار بیدار میشه میگن از شیر بگیریش خوب میشه اخه وقتی بیدار میشه شیرش ندم ساختمونو میذاره رو سرش چیکار کنم؟ جدیدا هم خیلی زور میگه اگه چیزی بخواد بهش ندم میخوابه روزمین رو شکمش سرشو میذاره رو دستاش گریههههه.باید سریع یه جایگزین بهش بدم بعضی موقعها کم محلی میکنم خوب میشه ولی نمیدونم کارم درسته یا نه؟ یا کتک میزنه گاز میگیره 

دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند

زوده از شیر نگیر

ولی به نظر من مشکلش اینه که سیر نمیشه بچه ای که سیر باشه جاشم خیس نباشه زیاد بیدار نمیشه

دلیل اینم که میگن از شیر بگیری خوب میشه اینه که وقتی بچه رو از شیر میگیری میاد به غذا پس خوب سیر میشه دیگه بیدار نمیشه

هر گاه نتوانستی اشتباهی را ببخشی آن از کوچکی قلب توست، نه بزرگی اشتباه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از شیر بگیرش حدود یماه شبا ساعتها نعره خواهد زد ولی بعد اون مدت خوب میشه راحت میشیا ینی

واااای یا خدا نعره میزنه همینجوریم صاحبخونه به خاطر جیغاش پرتمون نکنه بیرون خیلیه

دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند
زوده از شیر نگیر ولی به نظر من مشکلش اینه که سیر نمیشه بچه ای که سیر باشه جاشم خیس نباشه زیاد بیدار ...

اخه مطمئنم سیره چون غذا و شیر بهش میدم پوشکشم عوض میکنم میخوابونمش خوب شده بود یه مدت ولی یک هفتس دمار از روزگارم دراورده عصبیم کرده نمیدونم چرا ممکنه به خاطر دندونای عقبش باشه

از شیر.بگیرش.وعده هاشو کم کن.بعد قطع کن.برا از شیر کرفتن هم ممه رو قرمز کن که نخوره.اینجوری جیغ و داد راه نمیندازه.من دخترمو همین روزا از شیر گرفتم.جیغ و داد راه انداخت.بعد دوسه شب بعد قرمز کردم گفتم اوخ شده دیگه خودش انگار درک کرد دوسه بار نشون دادم دیگه نمیخواد.بهونه میگیره ولی جیغ و داد نه

2738
حالت قهر و گریه ش مث دختر منه  دلم ضعف میره براش 😍😍😍😍😍😍😂😂😂

منم گاهی موقعها ضعف میکنم ولی بیشتر مواقع میخوام بزنمش از بس خستم میکنه ظهر که میارمش خونه تا موقع خواب یا از تو کابینت یا از رو مبل یا از تو حمام و دستشویی باید جمعش کنم دم غروبم گریهههه که میخواد بره بیرون

اخه مطمئنم سیره چون غذا و شیر بهش میدم پوشکشم عوض میکنم میخوابونمش خوب شده بود یه مدت ولی یک هفتس دم ...

حتی شک نکن 

دختر منم ۱۶ماهشه 

چیزایی ک میگی برا دختر منم اینجوری ی ماه پوستمو کند یهو چهار تا دندون دراورد 

واااای یا خدا نعره میزنه همینجوریم صاحبخونه به خاطر جیغاش پرتمون نکنه بیرون خیلیه

دختر منم همین بود اخه دیوونم کرده بود اخر تیر از شیر گرفتمش مرداد و شهریور روانیمون کرد ولی از مهر به بعد خیلی خوب شد یسره میخابید تا صبح البته دختر من اونموقع یسالش بود

منم گاهی موقعها ضعف میکنم ولی بیشتر مواقع میخوام بزنمش از بس خستم میکنه ظهر که میارمش خونه تا موقع خ ...

انگار دختر منو میگی 

جدید یاد گرفته میره میشنه تو حموم تا ی نفر پیدا شه ابو براش باز کنه

اینجوری شروع کن شب اول از صد باری ک بیدار میشه ۹۹بار شیر بده یبار اب  فرداش ۹۸بار شیر ۲بار اب ...

یکبار سعی کردم ابو جایگزین کردم آبشو که خورد دنبال سینه بعدم داد و بیداد فکر نکنم بتونم از شیر بگیرمش

اخه مطمئنم سیره چون غذا و شیر بهش میدم پوشکشم عوض میکنم میخوابونمش خوب شده بود یه مدت ولی یک هفتس دم ...

دختر منم اینجوری بود مرتب مک میزد اما سریع دوباره میخواست این به این دلیله که شیری دهنش نمیرفت یا کم میرفت که من خودم نمیفهمیدم

اگه کره هم بخوری خوبه چربی شیرت زیاد میشه دیر گرسنه میشه

بچه خواهر شوهرم تپل تپله هر دو سه ساعت یه بار شیر میخواد اصلا من ندیدم شیر بخوره معلومه شیرش زیاده که میخوره سریع سیر میشه همیشه هم ارومه

هر گاه نتوانستی اشتباهی را ببخشی آن از کوچکی قلب توست، نه بزرگی اشتباه...
از شیر.بگیرش.وعده هاشو کم کن.بعد قطع کن.برا از شیر کرفتن هم ممه رو قرمز کن که نخوره.اینجوری جیغ و دا ...

بعید میدونم بتونم خیلی بد قلقه

2706