2726
عنوان

نمیدونم چرا این گذشته لعنتی ...

310 بازدید | 20 پست

بچه ها من توی ی دوران از زندگی اتفاقا های خیلی تلخی تجربه کردم 

الان بعد۳سال هنوز فراموشم نمیشد نا خوداگاه میرم تو فکرشون 

نمیدونم برم پیش روانشناس

ظاهرشادی دارم فقط

نمیدونم چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من از ته دلم از خدا خواستم فراموش کنم و واقعا خیییلیاشو فراموش کردم فقط اتفاقی که افتاد کککلا فراموشی گرفتم🤦‍♀️

انگار دوست ندارم چیزیو به خاطر بسپارم هیچی تو ذهنم نمیمونه😕

از ته دلم میخوام خدا به همه ی چشم انتظارا معجزشو نشون بده🙏

منم همین مشکلو داشتم

بعد از این که بدبختی ها تموم شو همه چی اروم شد یه دفعه تو ذهنم طوفان شروع شد.. خیلی سخت بود تقریبا تا مرز افسردگی رفتم... سه هفته تو تختم موندم.. بعدش رفتم دکتر... الان دو سال از دوره دکتر رفتن هام میگذره و تقریبا کاملا حالم خوبه... 

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
منم همین مشکلو داشتم بعد از این که بدبختی ها تموم شو همه چی اروم شد یه دفعه تو ذهنم طوفان شروع شد.. ...

الهی عزیزمممم چ سخت خدا شکر ک حالت خوبه 

منم میدونم حالم خوب نیست گذشته ارامش نذاسته برام همه شعار ها از حفظم 😔

اما نمیدونم چ کنم دکتر چی رفتی

خجالت میکشم از حرف دلام چیزی ک ازارم میده پیش دکتر بگم 

آخه این اتفاقایی که واست افتاده خیلی اتفاقای بزرگ و ناراحت کننده ای بوده اینجور که میگی هنوز تو مرحله ی سوگواری گیر کردی باید با یکی حرف بزنی تا خالی شی روحت دوباره شاداب شه عزیزم خجالت نداره شغلشون همینه پس بقیه میرن پیششون از چی میگن؟

در جهانم همه چیز نیکوست 💕💕💕
الهی عزیزمممم چ سخت خدا شکر ک حالت خوبه  منم میدونم حالم خوب نیست گذشته ارامش نذاسته برام همه ...

رفتم متخصص مغز و عصاب و روانپزشک 

یکم دارو و اینا خوردم که خب به نظرم کم بخوری بهتره. 

یعنی بیشتر از سه ماه نخور 

ولی بیشترین کمکو روانشناس کرد... همون دکتر روانپزشک معرفی کرد به یه خانم روانشناس.... چهار جلسه رفتم خیلی کمکم کرد. اخرش که از مطب میومدم بیرون همینجوری برا خودم میخندیدم 😅

ولی اون دورن هم دوره راحتی نیست

وسط دکتر رفتن ها و دارو خوردن ها ممکنه حالت گرفته شه و نا امید شی ولی سه چهار ماه تحمل کنی حل میشه

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  

اگه نمیتونید مشاوره برید با یک نفر درد دل کنید تمام اتفاقارو بازگو کنید تا سبک شید....جلوی اشکتم نگیر ....اینکار برا من جواب داد....اگه کسی نیست باهاش دردودل کنید برا خدا با صدای بلند حرف بزن یا برو بالا سر قبر عزیزترین کست که از دست دادی‌...

این نیز بگذرد.....
2706