2737
2734
عنوان

اگه کسی سر بچتون داد بزنه.....

767 بازدید | 56 پست

دوستان پسرم سه سالشه.چن بار پیش امده که مثلا پسر خواهرشوهرم سرش داد زده (8سالشه)شما باشین عکس العمل نشون میدین؟

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله 

میگم این کارو نکن

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎
2738

بهش خیلی  محکم بگو. سر پسرم داد نزن.  بدون دعوا  اگه تکرار کرد. زیاد. نزار با هم باشن. اگه خواهر شوهرت چیزی گفت بگو.  پسرت. بچمو اذبت  میکنه😒

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
جرش میدم غلط میکنه سر بچه داد بزنه

نمیشه جرش بدم راستش ولی وسط بازی یدفه دعواشون میشه بلند داد میزنه سر پسرم بیچاره پسرمم فقط میگه اوف مامان داد زد .منم هیچ دفاعی ندارم دلم گرفته بخدا

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

اگه اونم بچه باشه با ملایمت حرف میزنم ادم گنده باشه شتر با بارشو میکنم تو حلقش حالش جا بیاد

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

اونم بچه س خب آدم بزرگ که نیس. من باشم عصبی نمیشم آروم به پسر خواهرشوهرم میگه که مثلا عزیزم تو از پسر داییت بزرگتری باید مواظبش باشی با هم بازی کنید و.... 

پسرم ❤ منو بابایی عاشقتیم . خوش اومدی😍😍😍
2706