2737
2734

بچه ها سلام

ازوقتی اون تاپیکو خوندم ترس و فوبیا گرفتم

همش آتیش جلو رومه از کپسول و گاز ابکرمکن و این چیزااا وحشتزده میشم

الان مهمونی ام آبگرمکنشون داخل دستشویه

دارم میترکم ولی جرات ندارم برم😢

خوشحالم ک همه منو به مهربونی میشناسن  

خداروشكر ك الان وضعشون خوبه 

اين روزارو حيفه با فوبيا بگذروني زودتر ازش بيا بيرون 

هنوز براي چيزي ك اتفاق نيافتاده داري عزاداري ميكني؟! بيخيال

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی نکات ایمنی رو رعایت کنی دیگه جای نگرانی نیست

باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای ، تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک "تو" ، با بودن "تو" راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای.❤💛#"گابریل گارسیا مارکز"
2731

ما هم ابگرمکن مخصوصا خود دستشویی داخل دستشویی داریم چند ساله خطری نداره

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج

نه عزیزم نترس ایشونم که از ابگرمکن وبخاری نسوختن از بی احتیاطی و عدم اگاهی اینجور شدن

اآهااای عالیجناب عشششق.فرشته ی عذاب عشق.حریف تو نمیشه .این قلب بی صاحب عشششق😧😧😧
2738

اون خانم تاپیک زد که حواسمونوجمع کنیم

کلا همیشه بایدمحتاط بود....این حالت شماوسواس شده

سعی کن بهش فکرنکنی

عوضش همیشه حواست جمع باشه

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
خداروشكر ك الان وضعشون خوبه  اين روزارو حيفه با فوبيا بگذروني زودتر ازش بيا بيرون  هنوز ...

نه کدوم اتفاق 

کلا از اتیش و اینا وحشت زده میشم میبینم بی دلیل دطت و پام میلرزه

خوشحالم ک همه منو به مهربونی میشناسن  

من تجربه اتش سوزی داشتم سر دخترم زایمان زودرس داشتم تو6ماه.بیمارستان اتیش گرفت من طبقه 3.همه جا دود بود دودیم تو دستشویی شیشها روخرد کردم و ایقدر جیغ کشیدم ولی همه نگامون میکردن.اتیش تا دم در دستشوییم اومد.من اشهدمو خوندم اما یدفعه دیدم اتش نشانی درو باز کرد.خیلی بد بودخیلی

شما اگر تینر تو دستشویی داشتی و ابکرمکن روشن بود اونموقع باید بترسی و وارد دسشویی نشی .الان دیگ اگاهی پیدا کردی

اآهااای عالیجناب عشششق.فرشته ی عذاب عشق.حریف تو نمیشه .این قلب بی صاحب عشششق😧😧😧
2706