2733
2734
عنوان

بارداری سریع بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 121006 بازدید | 122 پست
هههههههه مارال دقیقا مثل من.من مثلااااااااااااااااااااا استراحت مطلق بودم.ولی همش هم راه میرفتم تو خونه.

واییییییییییییییییییییییییییییییییییییی نرگس مو به تنم سیخ شددددددددددددددددد به خدا.اشکم دراومد.

راست میگی؟

من نمیدونم چرا احساس میکنم منم همون ماه اول مامان میشم دوباره.این راسته که میگن بعد از سقط احتمال بارداری (البته سریع اقدام کنیم ها) زیاد میشه؟
دختر بهاری ما در تاریخ 17/03/1393 ساعت 20:10 دقیقه قدم به این دنیا گذاشت و زندگی رو برای ما زیباتر کرد.خدایـــــــــــــا هزاران مرتبه شکرت بابت این فرشته زمینی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نرگس جون شما یادت میاد بعد از سقطت چند روز بعدش پری شدی؟
دختر بهاری ما در تاریخ 17/03/1393 ساعت 20:10 دقیقه قدم به این دنیا گذاشت و زندگی رو برای ما زیباتر کرد.خدایـــــــــــــا هزاران مرتبه شکرت بابت این فرشته زمینی.
2728
مارال جون ناراحت نمیشی من دارم سوال میپرسم؟

اگه دوست نداری بی تعارف بگو.ناراحت نمیشم.
آره قلبش می زد هیچ مشکلی هم نداشتم یک دفعه شد خدا نخواست
من چیزی در مورد احتمال بارداری بعد از سقط نشنیدم که زیاد میشه یا کم ولی اگه یه بار باردار شدید معلومه که مشکلی برای بارداری ندارید به نظر من اگه به دکترتون اعتقاد دارید فقط به حرف اون گوش کنید
اگه سئوالی ندارید من برم که وروجک الان بیدار می شه
2738
اهااااااااااااااااااا خوب شد گفتی مارال جونم.

حالا من بدبخت بیچاره پری که نیومده.نینی که رفت.

حالا عفونت هم دارم.سوزش دارم.به نظرتون چه کار کنم؟خواهشا اگه چیزی میدونید بگید؟براتون دعا میکنم به خدا.
ببخشید تلفن داشتم الان جواب سوالاتو میدم گلم.
نه بابا مارال جونم افتادم به خونریزی و بعدش تا 5 روز شیاف پروژسترون و بعدش هم خونریزی شدید و خلاصه هم تو روز تولدم افتاد.

میبینی شانسو خودم خندم میگیره.
2706