2726
عنوان

بارداری سریع بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 120844 بازدید | 122 پست
منم عزیزم  کورتاژ کردم اصلانم درد نداشت منم میخوام الان بعد۵ماه دوباره اقدام کنم خداخودش کمک کن ...

عزیزم ایشالا بسلامتی مامان بشی و نی نی سالمو خوشگلتون بغل بگیری... من الان دو تا پریودم گذشته اما ی کیست دارم دکتر گفته باید اول کیست درمان شه. شوهرمم سر سقطم انقد بدبختی کشید و اذیت شه ک بچه دلشو زد.. ایشالا خدا ب هممون بچه صحیحو سالم بده

مامانِ السانا خانوم هستم❤️فرشته کوچولوی من
منم عزیزم  کورتاژ کردم اصلانم درد نداشت منم میخوام الان بعد۵ماه دوباره اقدام کنم خداخودش کمک کن ...

بعد شما ک کورتاژ شدی باید حتما 6 ماه صبر کنی اگ بچه خود ب خود سقط میشد یا بدون کورتاژ و با قرص چون رحم آسیب کمتری میبینه معمولا بعد دو س پریودی میشه باردار شد

مامانِ السانا خانوم هستم❤️فرشته کوچولوی من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام منم 15روزه یه جنین 6 هفته سقط شدرشدنکردباقرص الان میخام قبل پریودحامله بشم به نظرتون میشه یعنی ...

سلام چی شد شما صبر کردیم یا بعد سقط سریع باردار شدید؟

هر اتفاقی براتون افتاد صبور باشید،حکمت خدا رو می فهمید..🙂
من از25مرداد حامله شدم درسته جلوگیری نکردم ولی حامله نشدم شوهرم عمل واریکوسل انجام داد بعدحامله شدم& ...

منم دو هفته است سقط کردم ولی اقدام داشتم تو هفته پایین خودبخودی سقط داشتم دکترم گفت میتونی اقدام داشته باشی..

دو روزی هست علائم پریودی دارم بنظرتون میخوام دوباره پریود بشم ؟

طبیعیه آیا درد زیر شکم و یکم ضعف خستگی بدنم ازصبح یکم کمر درد خفیف

هر اتفاقی براتون افتاد صبور باشید،حکمت خدا رو می فهمید..🙂

سلام منم تازه هفته دهم تموم شده بودافتادم به لکه بینی دقیقا 1فروردین بود از شانسم همه جاهم تعطیل حتی تو بیمارستانم بخش سونو تعطیل بود رفته رفته لکه بیشتر شد و سوم افتادم به خونریزی بعد چهارم رفتم باهزار بدبختی سونو پیداکردم گفتن بچه تو هشت هفتگی قلبو رشدش متوقف شده و بستریم کردن و قبل اقدامشون سقط شدبچم😢ولی گفتن بقایای جفت مونده و بادارو و آمپول سقط نشد فرداش کورتاژ کردن کی میتونم واسه بارداری اقدام کنم لطفا راهنماییم کنین😔😔😢

من هم سقط داشتم و بعد از آزمایش مشخص شد دلیل خاصی نداشته و دکتر اجازه داد بعد از یک بار پری باردار ب ...

سلام.وقتتون بخیر.منم چند روز پیش سقط کردم.الانم خونریزیم ادامه داره.نمیدونم خونریزی مربوط به سقطه یا پریود شدم.میخوام بلافاصله بعد از پریود اقدام کنم.میشه شماره و نام پزشکتون رو بدید که بتونم راهنمایی بگیرم؟در ضمن از کدوم شهرید؟ممنون

سلام دوستان،من ۲۸ اسفند سقط داشتم دکتر بهم‌گفت بعد از دوبار پریود میتونم‌ اقدام کنم اما من منتظرم این ماه پریود شم  بعد برم برای اقدام،

کسی هست شرایطش مثل من بوده باشه و همون اقدام اول باردار شده باشه؟؟

سلام منم تازه هفته دهم تموم شده بودافتادم به لکه بینی دقیقا 1فروردین بود از شانسم همه جاهم تعطیل حتی ...

عزیزم شما چند وقت بعد از کورتاژ باردار شدی

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
عزیزم شما چند وقت بعد از کورتاژ باردار شدی

من دقیقا 36روز بعد سقطم باردار شدم شکرخدا

15روز بعد سقط نزدیکی داشتیم چن باری بعد یه دوره پریودی هرروز اقدام داشتیم

اینم بگم بعد سقط تو اون یه ماه حسابی به خودمو شوهرم رسیدم همش گرمیجات و معجون و.....

2706