2733
2734

اگه اره چقد طول میکشه؟

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من ترک هارو اونقدر برام مهم نیست ولی خطی ک از زیر شکم و تا بالای ناف هست همش رو مخمه بخاطر چیه یعنی؟ ...

اون بخاطر تغيير هورموناس 

ميره عزيزم

من الان ٢ ماهه زايمان كردم خيلي كمرنگ شده

بالاخره مامان جانان كوچولو شدم    خدايا شكرت🙏🙏

اون به خاطر خشکی پوسته از بین میره کمتر میشهههه ولی کاامللل مث روز اول نمیشه بهتره از اول گلاب طبیعی رو با روغن زیتون قاطی کنی بزنی

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

من الان سه ماه و نیمه زایمان کردم ترکا که همچنان قهوه ایه اون خطه هم هنوز هست کی میخان برن😣

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
2738
لکه و تیرگی شکم من نداشت کلا ترکامم با ورزش بهتر شده شکمم سفت شده ولی کلا نمیشه کاریش کرد به جز عمل

میگم زایمان سزارین اگه ورزش کنیم اسکات اینا بزنیم ب بخیه ها فشار نمیاد ی وقت از هم باز نشن😰

میگم زایمان سزارین اگه ورزش کنیم اسکات اینا بزنیم ب بخیه ها فشار نمیاد ی وقت از هم باز نشن😰

من طبیعی بودم ولی زن داداشم یک سال بعد زایمانش شروع کرد به ورزش مشکلی براش پیش نیومد بعد شما از همون اول نمیری زیر وزنه ی ۵۰کیلوییکه😂

یک عدد ورزشکار😀💪💪💪💪