2410
2553

سلام دكترم تو هر سونو يه تاريخ ميگه ديوونه شدم اخرين پري ٢٢اذر ماه٩٦بوده حالا من هفته چندم؟بنج شنبع نوبت سزارين داده🙁

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تقریبا اول مهر میشه عزیزم😊

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2456
درست ترین تاریخ برای سونوی بین دوازده تا پونزده هفته هستش، ببین اون چه تاریخی زده

ان تي منظورته؟سونو ان تي تو دوازده هفته زده يك مهر ماه طبيعي حالا سزارين و ٢٢شهريور كنه زوده؟

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!
دکتر چند هفته سزارین میکنه؟؟؟

38 به بعد

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2714

عزیزم اولا به دکترت اعتماد کن،دوما فقط سونوی سه ماهه اول برای تعیین سن جنینه،بقیش فقط پایش رشد و سلامتیه،سوما اگه پریودت منظم بوده ۴۰ هفته بعد از اولین روز آخرین قاعدگیت،اگه نه،بر اساس سونوس سه ماهه ی اول

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   

دقیقش ۹ ماه ونه روزه

ازآخرین پریودت حساب کن باتقویم گوشی ببین چندهفته ای؟

منم ۲۸آذر اخرین روزم بود ۳۱شهریوروقت دادن

اماسزارین دوهفته جلوترهم اتفاق میفته

یعنی دست خودت ودکترته

نیازی نیست تاهفته چهلم صبرکنی

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
2706